У Європі не бачать монополізації влади в Україні

новини
1 753
0
Президент ПАРЄ Мевлут Чавушоглу не вважає, що в Україні йде монополізація влади жодною політичною силою.

"Під час свого візиту в Україну я лише підкреслив, що для успішного продовження реформ необхідна підтримка опозиції", - заявив Чавушоглу.

"Я не мав на увазі, що будь-яка партія чи політична сила монополізує владу в країні", - додав він.

Щодо рішення Конституційного суду України про відміну політичної реформи і відновлення Конституції 1996 року, президент ПАРЄ заявив:

"Це відповідає нашим вимогам до представників України про продовження конституційної реформи України".

"Але давайте почекаємо, що скаже Асамблея щодо цього питання після дебатів. У будь-якому випадку, ми продовжуємо спостерігати за ситуацією в Україні в цілому і зокрема щодо конституційної реформи", - уточнив він.

У той же час президент ПАРЄ повідомив, що міністр закордонних справ України обіцяв приїхати і висловити свою думку щодо рішення Конституційного суду.

"Але потім з'ясувалося, що він не зможе. Принаймні на цій сесії", - повідомив Чавушоглу.

Українська правда
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.