Чернівецького педофіла засудили на вісім років

новини / Новини Чернівців
3 234
0
Прокуратура Чернівецької області підтримала в суді державне обвинувачення стосовно громадянина Ж., який протягом 2006-2009 років скоїв злочини відносно 14 неповнолітніх, повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

Прокуратура Чернівецької області підтримала в суді державне обвинувачення стосовно громадянина Ж., який протягом 2006-2009 років скоїв злочини, передбачені ч.2, 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом), ч.1, 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх), ч.3 ст. 301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів), ч. 1.2 ст. 304 (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність) Кримінального Кодексу України відносно 14 неповнолітніх потерпілих.

Вироком Шевченківського районного суду міста Чернівців він засуджений за вказаними статтями до 8 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з вихованням дітей строком на 3 роки та з конфіскацією порнографічної кіно- та відеопродукції.

Апеляційний суд цей вирок залишив без змін.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують