Іспанія- рекордсмен у відмові віз для українців

новини
2 011
0
У шенгенських візах категорії В і С (транзитних і стандартних до 90 днів перебування) торік українцям відмовляли у 4,6% випадках.
Про це на прес-конференції заявив директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко, – пише "Газета по-українськи".

"За статистикою Євросоюзу, першість по відмовам консульства Іспанії у Києві – 14,7%. Це величезний показник, який, на мою думку, ніякими раціональними міркуваннями не можна обґрунтувати. Це свідома політика консульської служби цієї країни. Така практика фіксується не перший рік", – зазначив він.
Експерт підкреслив, що традиційно доволі високі відсотки відмов у Німеччини (11%), Бельгії, Греції. У 2009 році до цієї групи неочікувано потрапила Латвія (10%). Вона раніше не була серед чемпіонів по відмовах.Менше відмовляють у візах Італія, Португалія, Нідерланди і Данія. До цієї групи додалася Франції (6%), яка раніше відмовляла досить часто.
"Польща і Чехія відмовляли українцям у 3-4,5% випадків. Абсолютний рекордсмен по низькій кількості відмов у візах – Словаччина (2%).

"На сьогодні найбільшими скептиками, які гальмують надання Україні дорожньої карти по відміні віз з Євросоюзом є Німеччина, Бельгія і Нідерланди. Цей політичний фактор частково відбивається на кількості виданих віз", – сказав директор Інституту євроатлантичного співробітництва.
Нагадаємо, що прем’єр-міністр Микола Азаров прогнозує, що візи до країн ЄС буде скасовано до кінця року.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують