40 років тому у прямому ефірі вперше прозвучала «Червона рута»

новини / Новини Чернівців
2 231
0
13 вересня 1970 року на Театральній площі Чернівців знімали передачу українського телебачення "Камертон доброго настрою". Саме тоді вперше привселюдно прозвучали пісні "Червона рута" і "Водограй" у виконанні Володимира Івасюка та Олени Кузнєцової. Свідками цієї непересічної події стали тисячі чернівчан і мільйонна глядацька аудиторія.

Відтоді минуло 40 років, і вчора, 12 вересня, з цієї нагоди на Театральній площі відбувся святковий концерт. Як і 40 років тому, звучала "Червона рута" у виконанні заслуженого артиста України, соліста обласної філармонії Леоніда Корінця. Пісні Володимира Івасюка виконали заслужений артист України Іван Дерда та вихованці вокальних студій Чернівців. Вірші-присвяти Володимиру Івасюку прочитали заслужений діяч мистецтв України Тамара Севернюк та молодий поет Мар'ян Лазарук. Поділився спогадами і заслужений діяч мистецтв України Василь Селезінка, який у 1970 році був режисером Чернівецького державного телебачення і відповідав за постановку програми "Камертон доброго настрою".

У святкуванні взяли участь сестри Володимира Івасюка – Оксана Івасюк-Павлюк та Галина Івасюк-Криса.

Концерт зібрав кілька сотень чернівчан та гостей міста.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують