Продукти, які звужують судини і сприяють гіпертонії

новини / Здоров'я
3 141
0

Звуження судин може призводити до порушення кровообігу, гіпертонії, головних болів, надмірної чутливості до холоду, – при цьому властивістю звужувати судини відрізняються продукти, присутні в раціоні безлічі людей.

Про те, які продукти можуть звужувати судини, сприяючи підвищенню артеріального тиску і розвитку гіпертонії, медики розповіли на сторінках видання Sabah (Туреччина). До складеного ними переліку увійшли наступні.



Корінь солодки (лакриця). Його використовують в лікуванні багатьох захворювань, проте щоденне вживання протягом декількох тижнів може стати причиною гіпертонії, попереджають експерти. Даний ефект вони пояснюють тим, що лакриця містить гліциризинову кислоту, якій притаманна властивість затримувати натрій в організмі.

Кофеїн. Він теж звужує кровоносні судини, при цьому міститься не тільки в каві, але і в чаї, шоколаді. До речі, завдяки даному ефекту вони можуть полегшувати головний біль.

Продукти з трансжирами. Вони звужують судини і сприяють виникненню гіпертонії в зв’язку з тим, що підвищують скупчення холестерину в артеріях. Даний тип жирів присутній в тортах, тістечок, здобі, попкорні для мікрохвильової печі, маргарині, печиво, солодощах з кремовою начинкою, жирному м’ясі.

Продукти з високим рівнем солі. Лікарі настійно радять скоротити споживання промислово перероблених харчових продуктів-вони відрізняються дуже значним її дозуванням. Фахівці нагадують: отримуючи велику кількість натрію, організм затримує воду, що збільшує обсяг крові і її вплив на стінки судин. В результаті артеріальний тиск підвищується, розвивається гіпертонія.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.