Чернівці нарешті розрахувалися з боргами до 600-річчя

новини / Новини Чернівців
2 148
0
Борги перед підрядниками за роботи, виконані до 600-річчя міста" погашено. Цього тижня для завершення розрахунків з підрядниками 400 тисяч гривень перераховано Департаменту містобудівного комплексу і земельних відносин, 350 тис. грн. Першотравневому району. Таким чином за два роки місто самотужки винайшло кошти аби погасити 68 млн. грн.. боргів за виконані до 600-річчя Чернівців будівельно-ремонтні роботи, які виникли через недоотримання обіцяних чернівчанам коштів з держбюджету

"Ми це зробили, слово своє дотримали. Так буде і надалі і хочу, щоб ніколи і ні у кого не було сумнівів щодо того, що Чернівці завжди виконують зобов’язання перед своїми партнерами", - заявив міський голова Микола Федорук. Про це повідомляє прес-центр міської ради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують