Судитимуть чернівчанку, яка вкрала з прилавку магазину мобільний телефон

новини / Новини Чернівців
3 388
0

У приміщенні одного з магазинів у Чернівцях 46-річна місцева жителька таємно викрала із торгового прилавку мобільний телефон. Поліцейські зібрали докази вини чернівчанки та скерували матеріали провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua



У грудні минулого року до поліції звернулася 50-річна буковинка та повідомила, що невідома особа в магазині викрала її мобільний телефон.

Поліція розшукали порушницю. Нею виявилася 46-річна чернівчанка.

Наразі слідчі поліції завершили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом відносно фігурантки до суду. Буковинці інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Чернівецька окружна прокуратура.

Поліцейські Буковини нагадують: відповідно до внесених змін в законодавство, в Україні посилили відповідальність за вчинення крадіжок в умовах воєнного стану. Ці злочини прирівнюються до тяжких незалежно від вартості викраденого.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
18 995
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
8 420
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
3 924
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 168
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 069
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 993
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 822
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
2 675
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
2 512
Автомобіль злетів з дороги: на Буковині у ДТП загинув 24-річний водій
2 253