Реагуємо на звернення та допомагаємо: як звернутися до Головного управління інспекції захисту прав громадян на Буковині

новини / Новини Чернівців / пригоди / кримінал
2 392
0

У системі Національної поліції України функціонує Департамент головної інспекції та дотримання прав людини. На території регіонів України представниками цього департаменту є управління головної інспекції.

Про це повідомляє molbuk.ua



Основною місією головної інспекції є оптимізація управлінських процесів, сприяння ефективній професійній діяльності поліцейських, дотримання службової дисципліни та захист прав громадян.



"Для спрощення взаємодії з громадянами та поліцейськими, розроблені офіційні сторінки Департаменту та Управління головної інспекції у соціальній мережі "Фейсбук" та чат-боти. За допомогою вказаних інструментів, бажаючі мають змогу подати свої пропозиції щодо покращення роботи поліції або ж повідомити про порушення їхніх прав. Заповнивши необхідні поля, звернення відправляються до головної інспекції, що здійснюватиме подальший розгляд порушених питань. Пориньте в світ безпечної взаємодії з поліцією, використовуючи наші інноваційні засоби спілкування, і переконайтеся, що Ваша думка має значення", - повідомив керівник Головного управління інспекції у Чернівецькій області Володимир Шепенюк.



Посилання на сторінку Управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Весна вже скоро: погода на Буковині до кінця лютого
5 388
"Резерв+" призупинить роботу: що важливо зробити користувачам
5 081
У Чернівцях призначено нову головну лікарку Центральної міської лікарні: що про неї відомо
4 746
Стрілянина на Буковині: затримали чоловіка, який перебував у розшуку за військовий злочин
4 137
Для цвинтаря у Чернівцях хочуть купити земельні ділянки: чому з цим виникли проблеми
4 096
Затримували дезертира: поліція розповіла подробиці інциденту зі стріляниною в селі на Буковині
3 908
У Чернівцях прощаються із трьома загиблими героями: поліцейські віддали останню шану колегам
3 758
У Чернівцях десятки будинків на день залишаться без води: перелік адрес
3 387
«Не боялися дивитись в очі ворогу»: в Чернівцях попрощалися із трьома поліцейськими – фото
3 258
Подробиці стрілянини на Буковині: чоловік вилами пробив колесо авто спецпризначенців
3 136