Будинок, земля, авто: що у декларації директорки департаменту соцполітики Чернівців

новини / Новини Чернівців / політика, влада
15 650
0


Директорка департаменту соціальної політики Чернівецької міськради Наталія Фрунзе із 2005 року володіє житловим будинком у Чернівцях площею майже 160 м кв, а також із того ж року - земельною ділянкою на 660 квадратів.

Відповідна інформація зазначена у декларації чиновниці про доходи за 2022 рік на сайті НАЗК, передає molbuk.ua



У 2008 році Наталія Фрунзе стала власницею ділянки на 1650 м кв у селі Грушівка Волоківської громади. У 2012 придбала нежитлові приміщення у Чернівцях на майже 130 квадратів. А також - нежиле приміщення критого ринку на 25 м кв.

Її чоловік Танасій Гуцул у 2010 році став власником нежилого приміщення у Чернівцях на майже 70 квадратів. У 2014 році він придбав у селі Чагор 7 земельних ділянок загальною площею понад 6 тис. м кв.

Також Танасій Гуцул має у Чернівцях гараж та квартиру площею 55 м кв.

Наталія Фрунзе володіє двома авто. У 2019-му році вона придбала Toyota Land Cruiser Prado 2012 року випуску за понад 400 тис. грн.

А у 2020-му - Lexus RX 2014-го року випуску за понад 295 тис. грн.

У тому ж році її чоловік купив Renault Kangoo 2008 року випуску за 49 тис грн.

Танасій Гуцул у 2022 році отримав дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у розмірі понад 500 тис. грн, а також за основним місцем роботи - понад 644 тис. грн.

Наталія Фрунзе заробила на посаді директорки департаменту понад 440 тис. грн.

Готівкою чиновниця зберігає 120 тис. грн. Також вона позичила третім особам 480 тис. грн.

Танасій Гуцул тримає в українському банку 40 тис. євро. Спільно подружжя зберігає у банку Португалії 72 тисячі доларів.

Раніше повідомлялося, що задекларував головний комунальник Чернівців.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram





Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

На Буковині ДСНС-ники врятували собаку, що впав у колодязь
Наводили авіаудари по позиціях оборонців: СБУ викрила двох агентів РФ
У лютому понад 3 мільйони українців отримали кошти "Нацкешбеку"
Росія активізує штурмові дії на Запорізькому напрямку, ситуація загострюється, - ЗСУ
На Буковині мотоцикліст не впорався з керуванням і збив 73-річного пішохода
Ввозили авто як гуманітарку: двоє буковинців відшкодували до держбюджету понад півмільйона гривень
Встановила рекорд: Україна стала світовим лідером з експорту однієї з заморожених ягід
Окупанти атакували Одещину: вирували пожежі, є руйнування, постраждала людина

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм