У поліції Буковини озвучили причини пожежі будинку митрополита УПЦ Лонгина

новини / Новини Чернівців / топ новини
8 032
0


Пожежа у будинку на території у селі Банчени, яка сталася 2 січня, не є підпалом.

Про це у коментарі molbuk.ua повідомила начальниця відділу комунікацій Нацполіції Чернівецької області Кароліна Маришева.



“Відповідно до наданого акту про пожежу, ймовірною причиною загорання будинку у селі Банчени є недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів. Версія про підпал не підтверджується”, - зазначили у поліції.

Нагадаємо, 2 січня у селі Банчени Острицької територіальної громади Чернівецького району горів житловий будинок.

Місцеві мешканці розповіли, що згорів будинок, де жив митрополит УПЦ МП Лонгин, який донедавна був настоятелем Банченського монастиря на Буковині.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм