Продавали канабіс, амфетамін, LSD: на Буковині судитимуть чоловіка та жінку, які збували наркотики

новини / Новини Чернівців / кримінал
2 186
0

На Буковині судитимуть 20-річного чоловіка та 39-річну жінку за створення інтернет-магазину, в якому збувалися наркотики.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, передає molbuk.ua.



"Правоохоронці зібрали неспростовні докази протиправної діяльності фігурантів та матеріали провадження з обвинувальним актом скерували до суду для розгляду. В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що двоє жителів Чернівців – 20-річний чоловік та 39-річна жінка, виконуючи ролі співорганізаторів, налагодили схему збуту наркотичних речовин через телеграм-канал. Чернівчани закуповували наркотики оптовими партіями, а в орендованому приміщенні фасували їх на дози та виставляли на продаж. Асортимент інтернет-магазину в основному складався з канабісу, амфетаміну, метамфетаміну, солей "PVP", екстазі та марок LSD", - йдеться в повідомленні поліції.



Надалі чернівчани розвивали незаконний бізнес і залучили двох жителів Львова, віком 26 та 29 років, та 27-річного хмельничанина, які виконували функції наркокур’єрів у своїх областях. За оперативною інформацією оборудки інтернет-крамниці складали більше півмільйона гривень в місяць.



"Під час проведення санкціонованих обшуків у правопорушників правоохоронці виявили та вилучили більше 2-х кілограмів наркотиків, чорнові записи, мобільні телефони, приладдя для пакування наркотичних засобів, банківські картки. Наразі співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури завершили досудове розслідування, матеріали якого з обвинувальним актом скерували до суду для розгляду", - повідомили в пресслужбі поліції.

Усім учасникам наркоугруповання інкримінують ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) ККУ. Фігурантам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.







Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

08:18
Три роки повномасштабного вторгнення: у Чернівцях запрошують до спільної молитви та вшанування Героїв
08:00
Сьогодні на Буковині попрощаються із двома захисниками
07:45
Перехід двох громад до ПЦУ та прогноз на весну. Головні новини Буковини минулої доби
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 24 лютого не буде світла
07:15
Який сьогодні, 24 лютого, день: кого вшановує церква, що не можна робити
07:00
Погода на Буковині 24 лютого
02:00
Вісім переваг нуту для здоров’я, і випадки, коли варто обмежити його споживання
01:45
Економія чи зайва робота: чи потрібно вимикати бойлер на ніч
01:30
Знадобиться всього два інгредієнти: рецепт корисних бананових млинців
01:15
Морська чи гімалайська: яка сіль найкраща
01:00
Весняна мода 2025: які кольори будуть в тренді серед українок
00:45
Продукт для ідеального сніданку: як правильно зберігати цілі та нарізані авокадо
00:30
Сім причин, чому ваша кава гірка — і як її правильно заварити
00:15
9 корисних звичок, завдяки яким дім завжди буде чистим та прибраним
23 лютого, 2025
23:58
Помітно покращує стан. Учені розповіли, яку дієту слід обрати за діабету
23:36
Весна феєрично ощасливить лише ці 4 знаки Зодіаку
23:05
Україна розробляє аналог Patriot — Зеленський
22:44
Курський напрямок за інтенсивністю ворожих атак майже наздогнав Покровський – Генштаб
22:23
Чи можна митися при температурі та коли хворієте
22:04
5 пар знаків Зодіаку, які знайшли кохання всього свого життя
21:46
Стан Папи Римського залишається критичним, але він при свідомості - Ватикан
21:23
Минулого року Україна виготовила 2,2 млн FPV-дронів, цього року виробимо більше - Зеленський
20:45
Замінять каву: 5 напоїв, що швидко наповнять енергією
20:22
Україна втратила 3,5 мільйони робочих місць з 2022 року
20:05
Україна та США більше не розглядають створення фонду на $500 мільярдів - Зеленський
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм