У Чернівцях судитимуть зловмисника, який зберігав наркотики

новини / Новини Чернівців / кримінал
2 362
0

У Чернівцях слідчі поліції завершили досудове розслідування відносно тернополянина за незаконне зберігання наркотиків.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



У липні цього року співробітники Чернівецького районного управління поліції викрили 24-річного жителя Заліщицького району у вчиненні наркозлочинів. Наразі правоохоронці зібрали достатню кількість доказів протиправної діяльності чоловіка та направили обвинувальний акт відносно нього для розгляду до суду. Відповідно до санкції статті, фігуранту загрожує до трьох років позбавлення волі.

Під час досудового розслідування поліцейські з’ясували, що житель Тернопільської області, який перебував у Чернівцях, зберігав у сумці у салоні автомобіля наркотики для власного вживання. У результаті проведення поверхневого огляду у порушника поліцейські виявили і вилучили наркотики у великих розмірах.

Результати експертизи засвідчили, що вилучена речовина містить PVP, заборонену в обігу на території України.

Порушнику інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури наразі завершили кримінальне провадження та передали для розгляду до суду.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
35 595
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 837
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 629
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 774
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 517
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
6 293
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
6 239
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
6 090
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
6 043
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 965