Міністр запевняє, що питання з ремонтом танків вирішено

новини / Новини України / Війна з Росією
1 127
0

В Україні зараз є достатня кількість заводів та людей, які ремонтують танки для фронту.

Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін під час брифінгу.



"Ми не виробляємо на сьогоднішній день танки. Все, що вимагає від нас Міноборони, Генштаб за танковою програмою ми робимо. Якщо навесні я починав з того, що по ремонту танків були постійно проблеми, мені довелося самому проїхати прифронтові території, подивитися ремонт у бригадах, ОСГВ, на заводах. На сьогодні можу сказати, що питання ремонту танків не стоїть взагалі. Ремонт вирішено. У нас достатня кількість наших заводів, людей, які працюють у цьому напрямі", – сказав міністр.

Камишін додав, що в Україні державні компанії "програли" приватним у швидкості освоєння імпортних зразків техніки.

"Я радий, що ми на сьогоднішній день здатні відремонтувати будь-яку позицію з того, що працює на фронті", – заявив міністр.

Нагадаємо, Камишін також заявив, що далекобійні дрони почали серійно виготовляти в Україні і працюють над їхньою модернізацією. Посадовець анонсував нову версію дрона українського виробництва, який літає на відстань 1100 км, але не навів деталей.

Раніше повідомлялося, що німецька компанія Rheinmetall планує створити в Україні ремонтний центр для танків Leopard та іншої військової техніки, яка постачається Берліном

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У прокуратурі розповіли, які поранення отримали поліцейські під час стрілянини на Буковині
7 099
З'явилося фото чоловіка, який стріляв у поліцейських на Буковині
6 570
На Буковині невідомий стріляв у двох поліцейських: введено спецоперацію
5 711
Школяр із Чернівців, який торік відмовився співати з росіянами, переміг на міжнародному фестивалі
5 292
У мерії Чернівців пояснили, чому на сходах з’явилися плити із зображеннями померлих
4 775
«Відійшла ціла епоха»: померла багаторічна працівниця Чернівецького музею Марія Унгурян
4 474
Після місяців невідомості підтвердили загибель захисника з Буковини Миколи Лучика
3 775
Масштабне відключення води у Чернівцях: до переліку додали ще десяток вулиць
2 956
У Чернівцях попрощаються із мужнім захисником Романом Пономаренком
2 936
«Врятував безліч дітей»: помер відомий чернівецький лікар Іван Пастернак
2 836