Холодні батареї майже місяць: у багатоповерхівці у Чернівцях виникла проблема з теплом, її не можуть вирішити через власницю кафе

новини / Новини Чернівців
2 538
0


У Чернівцях мешканці чотирьох квартир у будинку на проспекті Незалежності, 56, від першого грудня не мають опалення.

Про це розповів директора КП "Містосервіс" Роман Никифорук.

Без тепла залишилися люди у квартирах на першому поверсі у першому під’їзді. Водночас директорка кафе "Саме тут", яке знаходиться на іншому боці будинку на першому поверсі, не дає доступу до заміни внутрішніх мереж теплопостачання.



Роман Никифорук розповів, що першого грудня спільно із працівниками "Чернівцітеплокомуненерго" виявили аварійний витік на внутрішньобудинкових мережах, але роботи виконати не можуть.

"З першого грудня мешканці 34 квартир залишилися без теплопостачання. Протягом десяти днів замінили каналізаційні лежаки. Так відновили теплопостачання. Проте сьогодні у чотирьох стояках знову виникли проблеми з теплопостачанням", – каже Роман Никифорук.

Комунальники пояснюють, що їм потрібно продовжити роботи, але не можуть порозумітися із власником приватного приміщення.

"У нас немає порозуміння з власницею кафе "Саме тут" – це нежитлове приміщення на першому поверсі. Частина мережі, яку потрібно ремонтувати, знаходиться у закладі. Сьогодні вона надала заяву про, те що дозволить доступ до мереж, але з урахуванням того, що ми відшкодуємо майбутні збитки при пошкодженні її майна. Адже для робіт потрібно зривати підлогу", – продовжує Роман Никифорук.

Посадовець зазначає, що "Містосервіс" як управлінська компанія керується договором з управління будинком і ці питання мають погоджуватися з мешканцями.

"Ми керуємося договором щодо управління будинком, за ним жодних додаткових відшкодувань власникам конкретних приміщень не передбачено. Комунальне підприємство може їх оплатити, якщо співвласники будинку, приймуть рішення на загальних зборах щодо частини нарахувань власнику. Але ніхто з управлінських компаній не відшкодовував гроші за такі роботи. Власники таких приміщень у житлових будинках повинні розуміти, що в будь-який момент може статися аварійна ситуація і потрібно надати доступ до мереж", – зазначає Роман Никифорук.

Марина Українець, мешканка квартири №12, де немає тепла, розповідає що зараз користується електронними пристроями для нагрівання приміщення.

"У мене дома працюють електрообігрівачі. На них витрачається багато електрики. Якщо буде відключення електрики, то взагалі не буде тепла. Я дуже переживаю, що в наших батареях холодна вода і під час морозу вони можуть потріскати. Тоді позаливаємо всі квартири на нашому стояку. Це буде ще гірше для всіх", – ділиться Марина Українець.

Подружня пара Олег та Лариса Горожанські, які живуть на п’ятому поверсі у квартирі №16, кажуть, що через проблеми з теплом у будинку з’явилася пліснява.



Мешканці будинку на проспекті Незалежності, 56, зверталися із проблемою до управлінської компанії, писали заяву. Проте їм повідомила, що не можуть допомогти, адже не мають права без дозволу у приватному приміщенні "виламувати" двері.

"У нас проблема з опаленням вже майже місяць. На жаль, її досі вирішуємо. Тому що кафе нам не дає доступ до стояка. Від якого ми, мешканці чотирьох квартир, повністю залежимо", – ділиться мешканка будинку Марія Галак.

Кореспондентка molbuk.ua намагалася зателефонувати власниці – Факал Ользі, проте та не відповіла на дзвінок. А в кафе "Саме тут" офіціантка повідомила, що директорки немає на місці.

Авторка: Ангеліна Петльована
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

23:59
Трамп не вважає участь Зеленського в переговорах про мир «дуже важливою»
23:40
У Чернівецькій громаді планують закрити Коровійське сміттєзвалище
23:20
Кому зі знаків зодіаку пощастить вихідними, 22-23 лютого
23:00
У центрі Чернівців облаштують ще дві платні парковки
22:40
Магнітні бурі: прогноз на ці вихідні, 22–23 лютого
22:23
У якій країні ЄС можна оперативно отримати громадянство
22:00
У Чернівцях відремонтують ще один міжбудинковий проїзд
21:38
Гороскоп на 22 лютого для всіх знаків зодіаку
21:20
Медик розповів, що спричиняє 80% випадків інсульту
20:58
Найпопулярніші паролі, які можна зламати за секунди: перевірте, чи є ваш у списку
20:37
Поліцейські попереджають про шахрайство: буковинці втрачають тисячі гривень
20:18
Активізуються інформаційні диверсії: СБУ зробило важливе попередження
19:59
У Чернівцях померла відома рестораторка
19:41
Вдарив відром в обличчя: у Чернівцях побилися водійка та працівник мийки
19:20
Від музичного вечора до вистав для дітей: куди піти на вихідних у Чернівцях - дайджест
19:00
Модернізація пункту пропуску «Порубне»: на якій стадії роботи
18:40
На Буковині податківці створили Консультаційний центр: допомагають розібратися із заблокованими податковими накладними
18:19
У перинатальному центрі Чернівців жінка народила трійню
18:18
Чи дійсно якість телевізорів Xiaomi відповідає їх ціні?*
реклама
17:58
Не "батон" і не "суп": як правильно називати популярні страви українською
17:41
Освіта, промисловість: де в Україні найбільше бракує працівників
17:19
Росіяни продовжують тиснути під Покровськом: Генштаб розповів про ситуацію на фронті
16:59
Чернівецька ОВА рекомендує закладам освіти піти на карантин на 10 днів
16:45
Вчені розповіли, як худнути без дієт: потрібно дотримуватися п’яти правил
16:36
На Буковині попрощалися із захисником Дмитром Олійником
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм