Ісландія готує програму довгострокової фінансової підтримки України – Зеленський

новини / Новини України / Війна з Росією / Новини світу
1 959
0

Уряд Ісландії готує широку програму довгострокової фінансової підтримки для України.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.



"Пакетів підтримки теж буде більше. Був хороший саміт із країнами Північної Європи. Наші друзі, дякую вам за підтримку. Сильні рішення... Ісландія готує програму довготривалої фінансової підтримки – дуже вагому", - заявив глава держави.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.