Кінотеатр «Чернівці» заборгував 50 тис грн: їх віддаватиме вже кіноцентр Миколайчука

новини / Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
2 767
0


З балансу колишнього кінотеатру "Чернівці" списали статутний капітал у розмірі понад 1,9 мільйона гривень та додатковий капітал в сумі понад 800 тисяч гривень. Їх передадуть на баланс культурно-мистецького центру імені Івана Миколайчука.

Відповідне рішення ухвалили на сесії міськради 30 листопада, передає molbuk.ua



Зокрема, депутати дозволили кінотеатру "Чернівці" провести списання коштів та затвердили передавальний акт за наслідками роботи комісії з реорганізації комунального підприємства "Головний широкоформатний кінотеатр вищого розряду "Чернівці" шляхом приєднання його до комунальної бюджетної установи "Культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука".

Відповідно, разом із капіталом до кіноцентру Миколайчука перейшли і борги колишнього кінотеатру "Чернівці".

Як розповіла керівниця управління культури Чернівецької міськради Юлія Сафтенко, кінотеатр "Чернівці" був збитковим і не функціонував упродовж 2 років. Його частково підтримували фінансово, скоротили кількість працівників, залишивши лише трьох людей на 0,5 ставки.

"Кошти йшли на комуналку і на нарахування людям зарплатні. На сьогодні є 50 тисяч гривень боргу у кінотеатру "Чернівці". Із них 20 тисяч заборгували податковій, 30 тисяч - 3-4 роки тому брали у прокатної фірми фільми напрокат. Але центр Миколайчука не може цей борг оплатити, поки немає передавальних актів", - пояснила Юлія Сафтенко.

У квітні 2023 року кінотеатр "Чернівці" приєднали до кіномистецького центру імені І.Миколайчука.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 580
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
5 818
Через затори і нові дорожні знаки: чому перенесли зупинки у Чернівцях
5 245
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
4 879
"Був добрим і відкритим": на війні загинув воїн з Буковини Василь Гулей
3 856
"Був прихильним до людей": у Чернівцях попрощалися з журналістом і письменником Анатолієм Томківим
3 765
«Був опорою, підтримкою, всім». У Чернівцях попрощалися із воїном Тарасом Винником
3 724
«Циркуль, ти назавжди в наших серцях»: бійці буковинської тероборони – про побратима Віктора Цироніна
3 541
Коли настане зима у цьому році і якою вона буде: неочікуваний прогноз кліматолога
3 490
Професору та волонтерці присвоять звання “Почесний громадянин міста Чернівців”
3 163


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.