Нічна атака РФ: скільки дронів вдалося знищити

новини / Новини України / Війна з Росією
1 159
0

Окупанти вкотре атакували Україну ударними безпілотниками "Shahed" та крилатою ракетою Х-22. Сили протиповітряної оборони знищили усі 14 ворожих дронів.

Про це повідомило Командування Повітряних сил ЗСУ.



"Від 20:00 вечора 21 листопада до 03:00 22 листопада 2023 року окупанти атакували з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ - РФ) 14-ма ударними БпЛА типу "Shahed" та крилатою ракетою Х-22 – із літака Ту22М3 з цього ж напрямку", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до відбиття повітряного нападу залучено підрозділи мобільних вогневих груп, винищувальну авіацію та зенітні ракетні підрозділи у межах Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Житомирської, Вінницької та Хмельницької областей.

Тим часом крилата ракета Х-22 не досягла своєї цілі. Вона впала у Запорізькій області на відкритій місцевості. Втім, вибуховою хвилею пошкоджено приватні будинки громадян. Попередньо, минулося без постраждалих.

Нагадаємо, вночі Україною ширилася повітряна тривога через загрозу БпЛА. Зокрема, небезпека була у Житомирській, Кіровоградській, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують