Горіли «Фіат» у гаражі, літня кухня і солома

новини
3 024
0
Новини Буковини

16 серпня виникла пожежа в м. Заставна. Вогнем був охоплений житловий будинок, який належить місцевому 44-річному жителю. Місцеве населення намагалося загасити пожежу власними силами. На місце події відразу виїхали рятувальники МНС з м. Заставна, які прибули на місце події за лічені хвилини. Місцем виникнення пожежі була кухня житлового будинку. Рятувальники ліквідували пожежу за лічені хвилини. Завдяки їхнім діям було врятовано житловий будинок. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Завдяки вдалим діям рятувальників, збитки вдалося звести до мінімуму. Травмованих та загиблих немає.

Ще одна пожежа, яка виникла в м. Заставні, виникла по вулиці Севастопольській. Пожежа виникла в гаражі, в якому знаходився легковик "Фіат". Завдяки діям пожежно-рятувальних підрозділів МНС, які загасили пожежу за лічені хвилини, було врятовано господарську будівлю та житловий будинок. Вогнем було завдано збитків на загальну суму 6 тис. гривень. Загиблих та травмованих немає. Причина виникнення пожежі на даний час встановлюється фахівцями Головного управління МНС.

В с. Грушівка Глибоцького району горіли три копиці залишків соломи. Причина пожежі та збитки встановлюються. В с. Банилів Вижницького району виникла пожежа на присадибній ділянці де горіла трава.. В м. Чернівці по вул. Димківській виникла пожежа на дачній ділянці в металевому фургоні. У всіх трьох пожежах зважаючи на те, що загорання були незначними місцеві мешканці змогли впоратися з вогнем самотужки. Про це повідомляє Центр пропаганди ГУ МНС в Чернівецькій області.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Конфлікт у Кіцмані: очільник Чернівецької ОВА пообіцяв навідатися і розібратися
14 029
Військового з Буковини, якого звільнили з полону, понад три роки утримували у Чечні
11 871
«Чотири роки на відстані»: Осипенко розповів, коли перевезе родину на Буковину
11 020
Україна й Румунія будують 2 лінії електропередач: Буковина може отримати додаткове світло вже взимку
9 576
Сильний вітер і дощі: якою буде погода завтра на Буковині
9 236
У центрі Чернівців ввечері спалахнула пожежа - що саме горіло - фото
8 463
Скандальна забудова на місці "Берізки" в центрі Чернівців: мешканці створили петицію
8 045
Осипенко представив нову команду ОВА: хто за що відповідає на Буковині
6 145
У школах Чернівців поділять класи для навчання: яких уроків це стосується
5 646
«Син повернувся з пекла»: як буковинець після 3,5 років полону обійняв батька - відео
4 955