У Чернівцях перейменують ще 20 вулиць: у ратуші відбудуться громадські обговорення

новини / Новини Чернівців
1 932
0

У Чернівцях перейменують ще 20 вулиць. З метою дерусифікації міста та задля вшанування пам’яті видатних українців, героїв, полеглих під час російсько-української війни, пропонуємо мешканцям міста долучитися до громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді.



Пропозиції та зауваження подаються у письмовій формі чи надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси проживання (анонімні пропозиції розглядатися не будуть). Їх можна надіслати на електронну адресу – document@rada.cv.ua або на адресу: м. Чернівці, 58002 Центральна площа, 1.

Прийом пропозицій триватиме з 20 листопада до 20 січня. Опісля їх винесуть на розгляд міської топонімічної комісії.

Перелік вулиць та провулків громади, які пропонується перейменувати можна переглянути за посиланням тут.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: