Природні аномалії: сьогодні в Чернівцях ще бачили метеликів

новини / Новини Чернівців
1 094
0

Фото з фб-сторінки Ботсаду ЧНУ

У Чернівцях сьогодні, 16 листопада, ще можна було помітити метеликів.

Одного з них - сонцевика адмірала - сфотографували у Ботанічному саду ЧНУ, пише molbuk.ua



"Сьогодні (16 листопада 2023р.) і хто б міг подумати, що метелики ще літають", - йдеться у дописі на фб-сторінці установи.



У Ботсаду зараз - справжня краса. Тут багато рідкісних рослин. Приваблюють око красивоплідники, фото яких теж опублікували:




За даними сайту Sinoptik, сьогодні у Чернівцях було до +8 градусів тепла, ясно. А от завтра, 17 листопада, погода погіршиться: задощить, буде до +6 градусів. У суботу ж, 18 листопада, вже прогнозують сильний дощ із першим снігом.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.