На Буковині прокуратура передала АРМА вилучені в наркоторговців 1,5 млн грн

новини / Новини Чернівців / кримінал
2 450
0

На Буковині прокурори ініціювали передачу АРМА понад 1,5 млн грн, вилучених у членів міжрегіонального наркоугруповання.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.



За клопотанням прокурорів Чернівецької обласної прокуратури арештовано та передано АРМА грошові кошти в еквіваленті понад 1,5 млн грн.

Це 9325 євро та майже 32000 доларів США, вилучені у міжрегіонального наркоугруповання, у межах розслідування кримінального провадження за фактами незаконного зберігання з метою збуту та збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, в особливо великих розмірах (ч.ч. 1, 2, 3 ст. 307 КК України).



За даними слідства, організував наркотрафік засуджений з установи виконання покарань на Волині. До протиправної діяльності він залучив ряд спільників – жителів Івано-Франківської, Чернівецької та Херсонської областей.


У вересні цього року протиправну діяльність наркоділків викрито та припинено, наразі вони перебувають під вартою.



Під час обшуків за місцями їх проживання та в транспортних засобах виявлено і вилучено понад 4 кг амфетаміну, 532 таблетки "Субітекс" й грошові кошти, які за ініціативою прокуратури наразі передано в управління АРМА.

Заходи з викриття здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань ДСР НП України та Управління СБ України в Чернівецькій області.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
30 771
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
14 108
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
11 735
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
10 656
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
8 834
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
8 422
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
6 641
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
5 549
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
4 838
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
4 558