На Буковині через перевал "Шурдин" перекриють рух до 1 квітня: що про це відомо

новини / Новини Чернівців / топ новини
4 559
0

На Буковині, через перевал "Шурдин", з 15 листопада, перекриють рух до 1 квітня.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області.



"З 15.11.2023 року до 1.04.2024 року закриваємо рух гірським перевалом "Шурдин", який є частиною дороги Т-26-09/Р-62/ – Долішній Шепіт – КПП "Руська". Це рішення ухвалено з метою безпеки дорожнього руху, відповідно до п. 7 "Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках доріг загального користування"", - йдеться у повідомленні.


Взимку на "Шурдині" часто бувають сильні снігопади, тумани, які ускладнюють проїзд. Дорога на перевалі з гравійним покриттям, вузька і має чимало дуже крутих вигинів. У таких умовах ризик ДТП знач
но зростає.



Об’їхати перевал "Шурдин" можна такими автошляхами:

• Р-62 Криворівня – Усть Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці
• Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП "Руська"

Попереджувальні знаки з погодженими схемами об’їздів закритої ділянки дороги будуть встановлені найближчим часом.

Рух перевалом буде відновлено 1 квітня 2024 року.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують