У Пентагоні заявили про зменшення пакетів допомоги для України

новини / Новини України / Війна з Росією
1 718
0

Сполучені Штати будуть і надалі допомагати Україні у її протистоянні російським агресорам, але пакети допомоги стануть меншими, оскільки Конгрес все ще не ухвалив рішення про додаткове фінансування.

Про це під час брифінгу заявила заступниця речника міністерства оборони США Сабріна Сінгх, повідомляє Укрінформ.



"Ми продовжимо передавати пакети, вони просто стають меншими. Тож ми дуже просимо Конгрес ухвалити запит із додатковими асигнуваннями, який надіслав президент, аби ми могли надалі задовольняти потреби України на полі бою", - сказала представниця Пентагону.

Вона нагадала, що США використали вже 95% із загальної суми $62,3 млрд, які були виділені на підтримку України від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Представниця Пентагону нагадала, що адміністрація вже використала всі фонди Ініціативи сприяння безпеці Україні (USAI) та має в резерві ще близько $1 млрд на пакети PDA.

Вона також нагадала, що Україна покладається на підтримку інших країн.

"Минулого місяця ми мали зустріч контактної групи (у форматі "Рамштайн" - ред.), у середині листопада буде ще одне засідання Контактної групи з питань оборони України. Союзники й партнери продовжують підтримувати Україну, ми продовжуємо підтримувати Україну тим, що їй потрібно в боротьбі",- зазначила Сінгх.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Купили будинок за 3000 доларів: дизайнерка з Сум переїхала у село на Буковині і веде блог
10 964
У прокуратурі розповіли, які поранення отримали поліцейські під час стрілянини на Буковині
6 980
З'явилося фото чоловіка, який стріляв у поліцейських на Буковині
6 453
На Буковині невідомий стріляв у двох поліцейських: введено спецоперацію
5 570
Школяр із Чернівців, який торік відмовився співати з росіянами, переміг на міжнародному фестивалі
5 025
У мерії Чернівців пояснили, чому на сходах з’явилися плити із зображеннями померлих
4 363
«Відійшла ціла епоха»: померла багаторічна працівниця Чернівецького музею Марія Унгурян
4 336
Підтвердилася загибель зниклого безвісти захисника Віталія Шевчука з Буковини
4 264
Поліг на Луганщині у 2024 році: у Чернівцях попрощаються із захисником Романом Пономаренком
3 909
«Оплатила проїзд, а тебе пробачають»: чернівчанин розповів про конфлікт із контролеркою
3 720