На Буковині у пожежі загинув чоловік

новини / Новини Чернівців
1 363
0

Уночі 29 жовтня у селі Іванківці Кіцманської територіальної громади Чернівецького району сталася пожежа, внаслідок якої загинув 51-річний чоловік. Полум’я та дим помітили сусіди й викликали рятувальників.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Чернівецькій області.



Пожежа виникла в автомобілі, згодом вогонь перекинувся на житловий будинок, поблизу якого було припарковане авто. Площа пожежі склала 24 кв.м.

Тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу. Причину пожежі встановлюють фахівці.

Уночі 30 жовтня у селі Чепоноси Рукшинської територіальної громади Дністровського району загорілася літня кухня. Вогонь охопив площу 50 кв.м.

На ліквідацію пожежі прибули рятувальники 7 державної пожежно-рятувальної частини.

Внаслідок пожежі згоріла літня кухня. Вогнеборці врятували від знищення сусідні господарську будівлю та житловий будинок.

Попередня причина пожежі — порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печі.

Нагадаємо, у Чернівцях через вибух газу в пічці отримали травми двоє людей.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: