Натовп напав на співробітників ДАІ

новини
1 871
0
Напад на екіпаж ДАІ стався у Красноїльську Сторожинецького району. Приблизно 30 осіб били трьох співробітників міліції, доки на підмогу своїх колегам не під’їхали бійці спецпідрозділу “Беркут”. Прокуратура розглядає питання щодо порушення кримінальної справи. Даїшники з травмами лежать у лікарні.
Як розповів прес-секретар прокуратури області Олександр Лебідь, встановлено, що екіпаж ДАІ в рамках операції “Мотоцикліст”, під час якої перевіряють дотримання Правил дорожнього руху водіями мотоциклів, зупинив мотоцикл під керуванням місцевого мешканця. Оскільки документів на транспортний засіб та прав у чоловіка не було, його затримали, один із міліціонерів сів на мотоцикл, щоби доправити його до штраф-майданчика. Затриманий передзвонив комусь по мобільному телефону і під’їхав автомобіль “Фольксваген”, який перегородив міліціонерам дорогу. Водій легковика підрізав і збив міліціонера на мотоциклі. Той впав і зламав ключицю. З машини вискочили троє чоловіків і почали бити міліціонерів. Згодом підбігли односельці нападників і теж почали бити правоохоронців. Одні тримали міліціонерів, інші били. Тож вони були змушені викликати на підмогу спецпідрозділ “Беркут”. Троє працівників ДАІ госпіталізовані із травмами різного ступеня важкості.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції