Буковина експортувала деревини на 11 мільйонів доларів

новини
1 382
0
Новини Буковини

Серед товарів, які протягом січня–червня п.р. експортувалися суб’єктами господарювання області, значне місце займала деревина та вироби з неї. За цей період її було експортовано на 11 млн.дол.США, що більше ніж за січень–червень минулого року на 35,6%. Обсяг вивезеної деревини становив 21,9% від загального обсягу експорту по області.

Найбільше було відвантажено деревини до Румунії на 2,6 млн.дол.США, Італії – на 1,5 дол., Молдови та Туреччини – на 1,1 млн.дол.США з кожної країни.
За січень–червень п.р. було експортовано лісоматеріалів необроблених 80,4 тис.м3 (35,8% від обсягу експортованої деревини), лісоматеріалів оброблених – 24,4 тис.м3 (31%), листів для облицювання – 3,6 тис.м3 (14,8%), відповідно на 3,9 млн., 3,4 млн. та 1,6 млн.дол.США. Про це повідомляє обласне управління статистики.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.