Суд звільнив чоловіка, який вдарив поліціянта: обвинувачений задонатив на ЗСУ

новини / Новини України
1 052
0

У Рівненській області за донат на рахунок Збройних Сил України звільнили від покарання чоловіка, який вдарив по обличчю поліціянта у 2020 році.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненського апеляційного суду.



Зазначається, що внесок обвинувачуваного на армію врахували як пом'якшувальну обставину. За даними сідства, у 2020 році чоловік дав ляпаса поліціянту, який був при виконанні службових обов’язків.

10 травня 2023 року місцевий суд визнав того винним та засудив на два роки тюрми. До винесення вироку чоловік перебував під домашнім арештом, тоді й оскаржив рішення суду.

Частково проти задоволення апеляційної скарги виступила прокурор, наполягаючи на зміні вироку в частині призначеного покарання, зменшивши його до мінімального — одного року обмеження волі.

Апеляційний суд також врахував, що обвинувачений "не притягувався ні до адміністративної, ні до кримінальної відповідальності та в добровільному порядку відшкодував потерпілому матеріальну і моральну шкоду, визнав вину, розкаявся і перепросив перед поліціянтом".

38-річний обвинувачуваний також позитивно характеризується за місцем проживання, опікується хворою матір’ю-пенсіонеркою та займається суспільно-корисною працею, додають у суді.

Щобільше, обвинувачений добровільно вніс на рахунок ЗСУ благодійний внесок у розмірі 30 000 гривень.

Зважаючи на всі ці обставини, Рівненський апеляційний суд звільнив чоловіка від відбування призначеного покарання.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 863
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 882
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 466
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 671
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 036
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 857
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 503
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 512
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 327
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 321