«Не можу брати в цьому участь»: директорка бібліотеки в Чернівцях іде з посади

новини / Новини Чернівців
7 524
0


Наталія Філяк, яка досі працювала директоркою Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка, йде з посади.

Про це вона повідомила на своїй фб-сторінці, пише molbuk.ua



Що стало причиною такого рішення, Наталія Філяк пояснила тим, що не може прийняти оптимізацію установи.

"Ніколи не прагнула директорського крісла, але прийшлось його займати, тому що питання стояло: "А хто, якщо не я?", "А що буде з бібліотекою, і, найголовніше, - з людьми?". Адже для мене бібліотека, це, перш за все, люди.

Поки відчувала, що я можу чимось допомогти бібліотеці і бібліотекарям, доти перебувала у цьому кріслі. А зараз прийшло страшне усвідомлення, що я вже нічим не зможу зарадити.

Є багато обʼєктивних причин, для чого потрібна оптимізація, адже у країні війна, чому не будуть виділятися кошти на придбання нових книг у бібліотеки, чому мають скорочуватись сільські бібліотеки і т.п. Але я, яка все життя віддала бібліотеці, не можу це прийняти і, тим більше, брати в цьому участь", - зазначила Н. Філяк.

Вона опублікувала символічне фото на фоні голих стін, написавши: "Гола кімната, голі стіни… Кінець цілої епохи… Життя з чистого листка".



Наталія Філяк пропрацювала в бібліотеці понад 30 років. Зокрема, з липня 1990 року, відразу після закінчення навчання, працювала в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці, де пройшла шлях від бібліотекаря до директора.

Трудову діяльність розпочала з посади бібліотекаря відділу обробки літератури Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка, згодом – провідний бібліотекар, завідувач відділу абонемента (2009 р.), учений секретар (2014 р.), директор Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка (з 2017 р.).

У грудні 2016 року обрана Головою Чернівецького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації Українська бібліотечна асоціація.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 205 540
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 874
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
21 020
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
17 132
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 378
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 948
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 255
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 745
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 970
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
11 035