Стане платною: Клічук розповів, що буде з парковкою біля Собору

новини / Новини Чернівців
6 543
0


У Чернівцях парковку на території Святодухівського собору передадуть міському комунальному підприємству МіськШЕП.

Про це мер Роман Клічук повідомив на пресконференції.



"У найкоротший термін на виконкомі ми приймемо рішення, що парковка на вулиці Кафедральній на території Святодухівського собору, буде передана МіскШЕПу і там буде платна парковка", - зазначив Роман Клічук.

На цій ділянці наразі не будуть нічого змінювати. А на питання, чи може там з’явитися сквер, як це було багато років тому, мер відповів, що вирішуватиме громада.

"Там територія вже облаштована. Ми вважаємо, що на певний період там може залишатися парковка. А далі визначимося з церквою і визначимося, чи буде там сквер. Разом з громадою будемо визначатися, що там буде. Усі питання винесуть на громадські обговорення", - сказав Роман Клічук.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.