На Путильщині вкрали КамАЗ

новини
1 294
0
Новини Буковини

26-річний житель села Підзахаричі Путильського району звернувся в міліцію із заявою про те, що невідомий незаконно заволодів його автомобілем "КамАЗ-4310", який був припаркований на одній із вулиць райцентру, та перекинув його в кювет. Вжитими заходами співробітники Путильського райвідділу міліції за скоєне затримали 36-річного жителя села Паркулина цього ж району. Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.