У Чернівцях відбулася прем'єра фільму про легендарного кіборга з Буковини – фото

новини / Новини Чернівців / гаряча тема
7 308
0

Волонтерська команда журналістів-документалістів "Сектор Правди" вчора, 23 вересня, в культурно-мистецькому центрі імені І. Миколайчука представила фільм "Барс. Незакінчена справа", героєм якого є легендарний кіборг з Буковини Валерій Краснян.

Про це повідомляє кореспондентка molbuk.ua



На прем'єру фільму прийшли чимало глядачів.





Щоб розповісти про історію життя військовослужбовця, творча команда фільму поспілкувалася з рідними та близькими друзями Валерія, які були також присутніми на прем'єрі.







Творча команда фільму налічує до 30 людей.









Режисерка фільму Марія Яремчук зазначила, що в основу фільму лягли слова Валерія Красняна, які він завжди казав людям.

– Ми хотіли передати слова Барса, які він часто казав своїм близьким та побратимам: "Ця війна є нашою незакінченою справою... Якщо ми не закінчимо її зараз, то надалі це доведеться робити нашим дітям та онукам". Це і є головною думкою фільму, – сказала режисерка.









Стрічка настільки вразила глядачів, що наприкінці люди повставали з місць та аплодували творцям.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують