У Чернівцях з'явиться мотопатруль: що про це відомо

новини / Новини Чернівців / топ новини
4 253
0

У Чернівцях вже наступного тижня з'явиться мотопатруль.

Про це повідомляє Патрульна поліція Чернівецької області.





"Протягом двох тижнів поліцейські відпрацьовували навички об’їзду перешкод на маленьких швидкостях, тренувалися на мототреці та поглиблювали навички домедичної допомоги. У чому ж перевага мотопатруля? Насамперед це своєчасне надання допомоги потерпілим під час ДТП, забезпечення безпеки дорожнього руху, оперативне відпрацювання правопорушень", - йдеться в повідомленні.



Чернівці — п’яте місто, де працюватиме мотопатруль. До цього мотопатруль з'явився у Києві, Одесі, Полтаві та Львові.




Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.