RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

* На правах реками

У сучасному світі глобалізації та міжнародного спілкування знання іноземної мови стає все більш важливим для успішного бізнесу. Тому корпоративна англійська є необхідним інструментом для підвищення конкурентоспроможності підприємства й збільшення закордонних інвестицій. У цій статті ми розглянемо важливість англійської та способи її вдосконалення для підприємств.Роль англійської мови у сучасному бізнесі


Глобальна комунікація і співпраця є надзвичайно важливими в сучасному світі. Співпраця з партнерами, клієнтами та постачальниками з різних країн вимагає загальної мовної платформи, і англійська ідеально підходить для цього. Завдяки цьому інструменту компанії можуть легко спілкуватися та розуміти один одного, незалежно від мовних бар'єрів.

Вимоги до співробітників


З зростанням міжнародних можливостей з'являються і нові вимоги до працівників. У багатьох індустріях англійська мова стала обов'язковою. Наприклад, багато вакансій на ринку праці вимагають від кандидатів володіння англійською мовою на рівні не нижче середнього. Це стосується не тільки спеціалістів у сфері міжнародних відносин, але і тих, хто працює у галузі фінансів, інформаційних технологій, маркетингу тощо. Тож нині володіння англійською мовою стає конкурентною перевагою для співробітників, оскільки це дозволяє їм розглядати більше можливостей для кар'єрного зростання та розвитку. А компанії, які надають своїм працівникам можливість покращити своє володіння англійською, можуть виграти на ринку праці.

Корпоративні програми вивчення англійської мови


Для підприємств і їхніх співробітників існують різні способи навчання корпоративної англійської мови. Один із них – організація внутрішніх тренінгів та семінарів. Компанії можуть надавати співробітникам можливість брати участь у заняттях, які організовуються власними зусиллями або залученням професійних інструкторів та викладачів. Для більш глибокого навчання корпоративної іноземної фірми також можуть вибирати зовнішні навчальні програми. Вибір партнера для навчання відіграє важливу роль у цьому процесі. Навчальні програми можуть бути спеціалізованими для конкретної галузі чи виду діяльності компанії.У час розвитку інформаційних технологій без навчальних онлайн-платформ ніяк, прогресивні компанії вже вдало їх застосовують. Досить успішно зарекомендував себе на ринку сервіс Englishdom. Вдосконалення англійської з його допомогою має численні переваги, які роблять його ефективним та зручним способом для підприємств і співробітників:
  1. Гнучкість і доступність: Онлайн-курси дозволяють працівникам вивчати англійську в зручний для них час і в будь-якому місці з доступом до інтернету. Це особливо корисно для компаній з розподіленими командами або для тих, хто подорожує чи працює вдома.
  2. Індивідуальний підхід: Багато онлайн-платформ і курсів пропонують персоналізовані навчальні програми, які враховують рівень знань, мети та потреби кожного співробітника. Це дозволяє ефективно використовувати час і ресурси для навчання.
  3. Різноманітність ресурсів: Онлайн-курси надають доступ до різноманітних навчальних матеріалів, таких як відеоуроки, аудіозаписи, інтерактивні завдання та інше.
  4. Оцінка та відстеження прогресу: Більшість онлайн-платформ надають можливість відстежувати прогрес кожного співробітника, адмініструвати тестування та отримувати звіти про результати навчання.
  5. Економія часу та коштів: Онлайн-навчання вимагає зазвичай менше витрат на подорожі до навчальних центрів або оплату курсів вживу. Крім того, воно дозволяє використовувати час більш ефективно, оскільки не потребує великої кількості часу на дорогу.
  6. Постійна актуалізація матеріалів: Онлайн-платформи регулярно оновлюють свої матеріали, щоб відповідати сучасним бізнес- та мовним тенденціям.
  7. Можливість самонавчання: Онлайн-курси дозволяють співробітникам навчатися у власному темпі і повторювати матеріал, коли це потрібно. Це сприяє більш глибокому засвоєнню знань.
  8. Міжнародний доступ до викладачів і експертів: Завдяки онлайн-формату, компанії можуть легко співпрацювати з викладачами і експертами з усього світу.
Враховуючи ці переваги, багато компаній обирають онлайн-вивчення корпоративної англійської мови як ефективний та зручний спосіб підвищити рівень володіння мовою серед своїх співробітників.
Редактор: Марія Фернюк
19-09-2023, 10:35
Коментарів 0 Переглядів 407

Теги -
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

На бранчі присутні гості мали можливість дегустувати буковинські страви


«Велика проблема» - закінчуються сквери. Блог Ярослава Волощука
На Чернівці насувається "велика проблема" - закінчуються сквери.
«Коротка людська пам'ять…» Блог Надії Будної
Минуло 40 днів, як під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув мій племінник Богдан Мердак

Цей центр розвитку насамперед про сучасність і прогрес, де навчальний процес не є нудним, а захопливим, цікавим і пізнавальним. У стінах освітньої студії Bloom панує своя особлива атмосфера, у якій креативні й професійні викладачі знайдуть відповіді на всі запитання, які цікавлять маленьких дослідників.

Якщо ваша дитина любить малювати, нестандартно описує навколишній світ, цікавиться писанкарством чи іншим видом живопису, спішимо повідомити, що набір на новий навчальний рік у дитячу художню студію образотворчого мистецтва "Камея" ще триває. До речі, записатися на курс можуть не тільки школярі, а й студенти.

"Контінентал Фармерз Груп" розпочала викопування картоплі, під яку у 2023 році відвела понад 2,1 тис. га. Роботи стартували на Тернопільщині. Першими викопують ранні насіннєві й продовольчі сорти картоплі.

Досі думаєте, де можна знайти якісне й надійне обладнання такого типу не за всі гроші? Нагадаємо вам про відому на Буковині й за її межами компанію Jv-Kamin.

Із 1 червня тариф на електроенергію для населення становить 2.64 грн за кВт.
Голова Правління АТ "Чернівцігаз" Віктор Горда відзначив чемпіона та призерів Чемпіонату Світу грошовими преміями. 
• Теги