Посилено режим знезараження води

новини
1 810
0
На всіх централізованих водопроводах посилено режим знезараження води. Про це повідомив головний державний санітарний лікар області Олександр Світличний.

Дезінфекційні заходи 29 липня в зоні надзвичайної ситуації здійснювали 15 бригад у складі 36 фахівців санепідслужби та підрозділів профілактичної дезінфекції. Продезінфіковано 13 тис. 40 криниць, в тому числі 485 громадських. Також продезінфіковано 2 тис. 526 підвалів, 32 об’єкти соціальної сфери, 1 тис. 646 житлових будинків, 2 тис. 492 вбиральні.

Держсанепідслужбою продовжується робота з попередження епідемічних ускладнень в населених пунктах області, постраждалих внаслідок підтоплення, епідемічна ситуація в області стабільна та контрольована, запевнили в обласній санітарно-епідеміологічній станції.

За інформацією прес-служби Чернівецької ОДА

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
6 571
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
6 356
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
4 479
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 912
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 239
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
3 199
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
2 879
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
2 768
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 568
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
2 353


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.