У Чернівцях кухарі дитсадків будуть отримувати премії та надбавки з міського бюджету

новини / Новини Чернівців / гаряча тема
3 118
0

На фото: майстер-клас майстрів виробничого навчання ПТУ №8 для кухарів ЗДО Чернівецької громади, 2022 р.

Кухарі дитячих садочків Чернівецької громади отримуватимуть надбавки до заробітної плати.

Про це повідомило управління освіти міськради, пише molbuk.ua



Доплати вони отримуватимуть вже з початку вересня.

У зв’язку з виробничою необхідністю, а точніше тим, що закладам дошкільної освіти важко було знайти кухарів на роботу через низьку зарплатню, відповідним наказом управління освіти Чернівецької міської ради було прийняте це важливе рішення.

"Як відомо, робота кухаря у дитячому садочку - складна. Адже це велика відповідальність - готувати їжу для маленьких дітей. До того ж, працівники приходять на роботу вдосвіта, коли надворі ще темно, аби на сніданок малята мали теплі та свіжі страви.

Отож, тепер шеф-кухарі та кухарі закладів дошкільної освіти і дошкільних підрозділів гімназій Чернівецької громади отримуватимуть надбавки у розмірі 50% від окладу та щомісячну премію в розмірі 70% посадового окладу", - йдеться у повідомленні.

Раніше molbuk.ua писав про те, що у дитсадках Чернівців – брак кухарів та інших працівників.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
38 248
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 274
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
15 122
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
11 395
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
8 019
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 446
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
5 986
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
5 560
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 331
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
4 086


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.