Помстимося ворогу: на Буковині попрощаються із чотирма воїнами, які загинули у боях

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією / топ новини
4 203
0

Сьогодні, 2 вересня, Буковина проведе в останній шлях своїх вірних синів, які поклали життя боронячи рідну землю.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.



Зі старшим сержантом Ларіоновим Олександром, воїном військової частини 1551, прощання відбудеться об 11:00 в селі Турятка.

Старшому солдату Шкварі Олександру, воїну військової частини А2573, останню шану віддадуть о 10:00 в селі Клішківці.



Старшого солдата Вайпана Анатолія, воїна військової частини А2582, в останній шлях проведуть о 10:00 в селі Мигове.

Зі солдатом Кравцовим Віктором, воїном військової частини А0284, прощання відбудеться об 11:00 на Центральному кладовищі в Чернівцях.

Вічна пам'ять та слава Героям.

Глибокі співчуття рідним, близьким і побратимам.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.