Створили символічний меморіал. У Чернівцях організували акцію вшанування пам’яті загиблих захисників – фото

новини / Новини Чернівців / фоторепортаж / топ новини / Публікації
3 573
0

Сьогодні, 29 серпня, у Чернівцях на Театральній площі організували акцію вшанування пам’яті загиблих захисників. Імена Героїв люди писали на прапорцях і таким чином створили символічний меморіал "Газон національної пам'яті".

Про це повідомляє кореспондентка molbuk.ua





Акцію вшанування пам’яті загиблих захисників організував Молодіжний парламент при Чернівецькій міській раді.







"Сьогодні у День пам’яті загиблих захисників України ми хочемо нагадати цією акцією всім чернівчанам, що в країні триває війна. Концепція заходу полягає в тому, що кожен, хто знає загиблого воїна або є його родичем, – може прийти і символічно написати ім’я та прізвище Героя на прапорці", – каже очільник молодіжного парламенту Артур Іванческул.





За словами А. Іванческула, всі підписані прапорці будуть передані на Алею Слави після реконструкції Центрального кладовища Чернівців.

"Прапорці на Театральній площі залишаться до сьогоднішнього вечора, орієнтовно до 17:00. Надалі всі охочі зможуть залишати на цьому ж місці підписані прапорці. Представники молодіжного парламенту раз у чотири дні приходитимуть сюди, забиратимуть їх, щоб згодом передати на Алею Слави", – зазначив А. Іванческул.





У пам’ятному заході взяли участь рідні, друзі загиблих Героїв.



"Я до сих пір не можу уявити, що його не має поруч. Минув рік. Він назавжди залишиться зі мною. Разом із рідними будемо згадувати Сашу кожен день, кожну хвилинку, кожну секунду", – сказала дружина загиблого Героя Олександра Кисилиці.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
7 844
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
7 166
Через затори і нові дорожні знаки: чому перенесли зупинки у Чернівцях
6 491
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
6 007
"Був добрим і відкритим": на війні загинув воїн з Буковини Василь Гулей
4 346
«Спокійно в нас не буває ніколи»: до дитячої лікарні щодня потрапляють діти через ДТП, падіння, удари
4 154
Експосадовиця міськради Чернівців закупила генератори у знайомого за завищеною ціною
4 100
Коли настане зима у цьому році і якою вона буде: неочікуваний прогноз кліматолога
3 666
Економісти та психологи б’ють рекорди: у ЧНУ навчається майже 3600 першокурсників
2 527
Чернівчан завтра просять провести загиблого воїна Станіслава Ольховського
2 352


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.