Міліція перевіряє городи буковинців

новини
2 367
0
Новини Буковини

Співробітниками Відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Чернівецькій області 21 липня в ході проведення операції "Мак-2010" було виявлено посіви 1729 кущів снодійного маку в господарствах Глибоцького, Путильського та Сторожинецького районів області. Усі заборонені рослини правоохоронці вилучили.

Під час проведення оперативно-профілактичної операції "Мак-2010" на території Буковини впродовж останнього тижня співробітники міліції виявили та вилучили 78 кущів коноплі та 4754 рослини маку на присадибних ділянках в районах Чернівецької області. Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують