На Буковині відкрили вже 18 інклюзивно-ресурсний центр для дітей

новини / Новини Чернівців / Життя
4 527
0

Сьогодні, 23 серпня, відкрили 18 інклюзивно-ресурсний центр у Мамаївській ОТГ.

Про це повідомляє департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації.



Простір оснащено відповідними засобами, предметно-ігровим, розвитковим та корекційним обладнанням.

"Інклюзивно-ресурсний центр – це чудовий приклад організованої роботи громади та влади, яка сприяє підтримці дітей з особливими освітніми потребами", - йдеться в повідомленні департаменту.

Відтепер діти з особливими освітніми потребами зможуть отримати кваліфіковані консультації та рекомендації щодо їхнього розвитку.

Довідково:

У Чернівецькій області функціонує 18 інклюзивно-ресурсних центрів. Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) - це установа, яка створена з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших навчальних закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують