Оплатіть рахунки за електроенергію за новим тарифом — підтримайте енергетичну систему України*

новини / прес-релізи
3 753
0
* Пресреліз

ТОВ "Чернівецька обласна енергопостачальна компанія" дякує своїм споживачам за те, що в скрутний для країни час, допомагаєте та підтримуєте енергетичну систему країни та сплачуєте рахунки вчасно! Саме завдяки вам зараз триває відновлення зруйнованих та пошкоджених енергетичних об’єктів, які нещадно руйнує країна-агрессор. Адже вчасна оплата рахунків за спожиту електроенергію – це можливість проводити ремонті роботи, закуповувати паливо для електростанцій та підготувати енергетичну систему до опалювального сезону. Підтримка кожного з вас наразі надважлива! Адже без грошових надходжень проводить ці роботи неможливо.



Ніхто з нас не знає, коли ці обстріли припиняться, тому наше завдання – втримати енергетичну систему на належному рівні, щоб у кожній домівці було світло. Для цього потрібно згуртуватися, бути відповідальними та сплачувати рахунки за спожиту електричну енергію вчасно, а не накопичувати борги.

Нагадуємо, що з 1 червня тариф на електроенергію для населення становить 2.64 грн за кВт. Тому важливо сплачувати рахунки за електроенергію за новим тарифом, аби уникнути накопичення заборгованості.

Чернівецька обласна енергопостачальна компанія завжди відкрита до діалогу та готова йти назустріч споживачам, які не мають можливості сплатити всю суму заборгованості одразу. Тому ТОВ "ЧОЕК" пропонуємо реструктуризацію боргу, тобто сплату частинами упродовж періоду, який буде зручний саме вам. Звертайтеся до найближчого Центру обслуговування клієнтів, де наші фахівці допоможуть вам оформити реструктуризацію та дадуть відповіді на всі запитання, які вас цікавлять.

Якщо бажаєте дізнатись, чи є у вас заборгованість за спожиту електроенергію, телефонуйте до кол-центру ТОВ "ЧОЕК" за номером: (0372) 588-885.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

20:18
Активізуються інформаційні диверсії: СБУ зробило важливе попередження
19:59
У Чернівцях померла відома рестораторка
19:41
Вдарив відром в обличчя: у Чернівцях побилися водійка та працівник мийки
19:20
Від музичного вечора до вистав для дітей: куди піти на вихідних у Чернівцях - дайджест
19:00
Модернізація пункту пропуску «Порубне»: на якій стадії роботи
18:40
На Буковині податківці створили Консультаційний центр: допомагають розібратися із заблокованими податковими накладними
18:19
У перинатальному центрі Чернівців жінка народила трійню
18:18
Чи дійсно якість телевізорів Xiaomi відповідає їх ціні?*
реклама
17:58
Не "батон" і не "суп": як правильно називати популярні страви українською
17:41
Освіта, промисловість: де в Україні найбільше бракує працівників
17:19
Росіяни продовжують тиснути під Покровськом: Генштаб розповів про ситуацію на фронті
16:59
Чернівецька ОВА рекомендує закладам освіти піти на карантин на 10 днів
16:45
Вчені розповіли, як худнути без дієт: потрібно дотримуватися п’яти правил
16:36
На Буковині попрощалися із захисником Дмитром Олійником
16:17
Каратисти Буковини виступили на молодіжному Чемпіонаті Європи
15:59
У Чернівцях відбудеться автопробіг на підтримку військовополонених та безвісти зниклих
15:46
Буковинські спортсмени здобули нагороди на Чемпіонаті України з легкої атлетики
15:38
Колишній голова "Оператора ГТС" отримав підозру: він втік за кордон
15:17
Захисника з Буковини посмертно нагородили орденом «За мужність»
14:59
«МБ» перевірив інформацію, що на Буковині на ставку замерзають лебеді
14:55
Медики розповіли, кому можна і не можна їсти каші
14:42
Тричі завдав ударів по голові та тулубу битою: у Чернівцях затримали чоловіка, який побив сусіда
14:09
Рекордна доза алкоголю: у Чернівцях затримали п'яного водія
14:02
Бійця з Буковини нагородили відзнакою «Лицарський хрест»
13:44
10-річний рекорд: в Україні стрімко дорожчає один із молочних продуктів
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм