Вибух в окупованому Криму. Міноборони РФ заявляє про ракетну атаку вночі

новини / Новини України / Війна з Росією
1 347
0

Вибух у тимчасово окупованому Криму, який жителі Симферополя чули в ніч проти 19 серпня, у Міністерстві оборони РФ пояснюють роботою ППО та начебто збиттям ракети.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Telegram-канал Міноборони РФ.



Традиційно у цьому ракетному ударі у відомстві країни-агресора звинувачують Україну.

Як йдеться у заяві російського міністерства, вночі 19 серпня "була спроба" атаки переобладнаної в ударний варіант зенітної ракети комплексу ППО С-200 по території підконтрольного РФ українського півострова.

"Російськими засобами ППО українська ракета була своєчасно виявлена та збита у повітрі", - розповіли у відомстві.

Як завжди, у Міноборони РФ - "жертв і руйнувань землі немає".

Вибух у Криму 19 серпня та "бавовна" на півострові

Нагадаємо, що в ніч на 19 серпня в кримських пабліках і Telegram-каналах повідомляли про потужний вибух у районі Севастополя, який також чули у Бахчисарайському районі та Алушті.

Зазначимо також, що останні місяці в окупованому Криму все частіше трапляються всілякі вибухи. Іноді це стосується ударів по російському флоту, іноді ракетних ударів, чи атаки дронів по півострову або Кримському мосту.

Раніше повідомлялося, що в ніч проти 4 серпня, в рамках спецоперації СБУ, під час атаки дронами було пошкоджено десантний корабель "Оленегорский горняк". Зокрема на наступний день дрони також атакували великий нафтовий танкер SIG, який був добре навантажений паливом.

Також нещодавно був атакований надводними дронами та Кримський міст, внаслідок чого в конструкції були зруйновані два прольоти.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.