У США зробили гучну заяву щодо навчань українців на F-16

новини / Новини України / Війна з Росією
1 230
0

Сполучені Штати Америки відкриті для навчання українських пілотів роботі з винищувачами F-16 на своїй території.

Координатор стратегічної комунікації Ради з національної безпеки Сполучених Штатів Америки Джон Кірбі заявив журналістам, що Вашингтон прагне рухатися вперед у навчанні, пише Reuters.



"Білий дім у п'ятницю заявив, що відкритий для навчання українських пілотів керуванню винищувачами F-16 у Сполучених Штатах, якщо буде досягнута можливість такого навчання в Європі", - йдеться у повідомленні.

Навчання на F-16: останні новини

Як відомо, влада України заявляла, що навчання українських авіаторів мали розпочати ще у червні. У західних ЗМІ писали, що гальмувати початок навчань можуть саме Сполучені Штати Америки.

Таку ж думку висловив колишній Верховний командувач об'єднаних сил НАТО у Європі, генерал у відставці Філіп Брідлав. За його словами, це пов'язано з побоюваннями через можливу ескалацію з боку Росії.

У середині липня радник з нацбезпеки Штатів Джейк Салліван сказав, що президент Джо Байден вже дав "зелене світло", однак Європа потребує ще декілька тижнів на підготовку.

За даними The Washington Post, очікувати завершення навчань першої групи українських пілотів можна щонайменше влітку 2024 року.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують