RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Спортсмени з Чернівецької області взяли участь у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат.

Про це повідомляє Чернівецька ОВА, пише molbuk.ua

Буковину представили 5 спортсменів: 2 - старша вікова група, 3 - молодша.

Володимир Нараєвський – отримав срібну медаль та зайняв II місце в байдарці-одиночці на дистанції 200 м. Володимир представлятиме Україну в складі збірної команди на міжнародних змаганнях в Словаччині.

У молодшій віковій групі Недоля Назар та Зубаль Сергій у байдарці-двійці потрапили до фіналу та посіли V місце на дистанції 200 м.

Також у молодшій віковій наймолодший учасник Мельник Олександр на дистанції 500 м став фіналістом.