Син екс-нардепа, який запропонував не випускати українців за кордон, катається світом

новини / Новини України
1 839
0


Син екс-нардепа, колишнього радника голови МВС та виконавчого директора "Українського інституту майбутнього" Вадима Денисенка, котрий запропонував, щоб кордон після завершення війни був "закритим" для чоловіків ще протягом трьох років, живе за кордоном.

Сторінки Андрія Денисенка в соцмережах досліджував "Апостроф".



Як виявилося, син Денисенка останнім часом живе за кордоном. Окрім того, багато подорожує. Як давно хлопець знаходиться за кордоном - невідомо.

Син Денисенка не активний в соцмережах, проте вів канал на YouTube, де й розміщав відео з подорожей. Найбільше відео - з подорожей Європою.

Наразі Андрій Денисенко видалив усі відео та інформацію про себе з Facebook та YouTube.

Раніше очільник Інституту Майбутнього Вадим Денисенко запропонував після війни заборонити чоловікам виїзд на 3 роки з країни. Політик вважає, що іншого шляху для збереження нації просто немає.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині зустрінуть полеглого воїна Валентина Карвацького
6 367
Сотня наукових праць, підручники та науково-методичні посібники під грифом МОН: історія математикині з Буковини
5 460
17-річний буковинець на «BMW» в'їхав у бік іншої автівки: постраждав пасажир
3 250
12-кілограмовий круасан і сніданок на тисячу людей: у Чернівцях встановили рекорди
3 000
Буковинська «Лавандова мрія» підкорює Київ: картини нашого художника представили на столичній виставці
2 571
«Хай живе вільна Україна!»: як школярі з Буковини за листівку потрапили під переслідування КДБ
2 481
Масштабна пожежа у селі на Буковині: горів будинок, вогонь ледь не дістався сусідів
2 468
Ще одна ДТП у Чернівцях: п’яний водій Skoda збив жінку
2 436
Ще одна пожежа у селі на Буковині: горів будинок, травмувалася жінка
2 317
Виплати до Дня Незалежності 2026: хто отримає до 3100 гривень
2 217