На Буковині голова громади звільнив своїх заступників, щоб зекономлені гроші передавати на ЗСУ

новини / Новини Чернівців / політика, влада
3 350
0


У Кіцманській міській раді Чернівецької області звільнять усіх заступників міського голови. Рішення підтримали 17 депутатів на сесії 4 серпня. Міський голова Сергій Булега каже, так зможуть зекономити гроші й передати їх на ЗСУ.

Про це повідомляє Суспільне.



Згідно з проєктом рішення, скоротять посаду заступника з питань організаційно-господарської діяльності, яку обіймає Олександр Ткачук, та
посади двох заступників з питань діяльності виконавчих органів — Олександра Марусяка та Юрія Косара. Їх мають повідомити про звільнення та запропонувати їм вакантні посади відповідно до їхньої кваліфікації.

Голова громади Сергій Булега на засідання сесії розповів, що він не має претензій до роботи заступників.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.