RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |


У Чернівцях та області оголошена повітряна тривога.

Про це повідомляє Чернівецька ОВА, пише molbuk.ua



Пройдіть в укриття. Зберігайте спокій, не піддавайтеся паніці.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Галина Олійник
4-08-2023, 13:38
Коментарів 7 Переглядів 1 354

Hаписав: Батьки м.Чернівці, Коментарів: 0, Новин: 0, 4 серпня 2023 15:39
В новині:
Якщо батьки погоджуються на очне навчання, ніяких вікон закладених мішками з піском!
Усі вікна замуровані!
Запасні виходи прораховано!
Комунікації прораховано!

Це для безпеки дітей, а не для вибаганок коментаторів під назвою "Батьки".
Йдуть запуски ракет по житлових будинках і навчальних закладах. Не одноразово руйнувалися школи.
Після нальоту шахідів на Буковину, ніхто не повинен заспокоювати батьків і говорити, а що саме у наш заклад буде летіти ракета?

Ударна хвиля після влучення ракети вириває вікна разом з цеглою.
Ви дійсно думаєте, що мішки з піском захистять від осколків скла?

У нас всі укриття, приймають як укриття. Головне щоб були дві закритих стіні.
Але реальність така, що треба максимально забезпечити дітей безпекою.

Звісно саме безпечно - це вчитися дома. Але однозначно будуть такі, які попри усі застереження відправлять дітей в школу.

Вимагайте від адміністрації забезпечити максимальну безпеку дітей!

Розумійте коли ми тут пишемо, ми говоримо реальні речі. А не вживаємо слово "Укриття" бо так воно повинно бути. Налетить шахід. Маса бойової частини шахіда 40-50 кг. Цього достатньо щоб накоїти лиха.
Щодо ракет то будемо жити надією, що в жоден навчальний заклад не буде запущена ракета.
Бо масу бойової частини 450 кг. жодне укриття у нас не витримає.

І ще коментар. Літком наших дітей постійно запрошували на різні концерти, фестивалі...
Ви дозвіл у батьків на це брали?
Були випадки коли такі дійства навіть укриттями не були підстраховано. Отак собі серед вулиці!
По вашому - це так повинно бути?
Давайте жити дружно!
Ми ніколи не забудемо, як минулого року просили! Проводіть заходи у школах, які мають ПРУ.
Нас ігнорували. А що їм наші діти.
Під час одного заходу батьки ладні були піти у відділ освіти і вікна вибити.
Так шановні не робиться. Діти це не гуманітарка і річ яку можна перекладати з місця на місце як хотіти.
Якщо директори закладів освіти, які мають ПРУ не хотіли дітей прийняти, то до 1 вересня 2023 року вони повинні бути звільнені. Навіть мови про це не може бути. Питання, чи їх взагалі хтось питався?
Можливо і у певних закладах освіти укриття не набагато гірше ПРУ. Але колись статус ПРУ будівлі просто так не давали.

Hаписав: Чернівчанин, Коментарів: 0, Новин: 0, 4 серпня 2023 17:04
В новині:
В мене особисто запитання до директорів закладів освіти.
При всій повазі до керівників педагогічних колективів.
Якщо ви можете гарантувати працевлаштування людині, для чого бере хабарі?
У ТЦК не такі дурні люди. І при необхідності зроблять запит до ВНЗ, чи така людина в них здобувала кваліфікацію викладача ......
Особливо це стосується тих, хто раптом після 1 вересня 2022 був прийнятий на посаду педагогічного працівника. Якщо ви не знали, у ВНЗ є архів.
А всі дипломи останніх років, особливо на картоні можна перевірити через ЄДЕБО!
Такий випадок одиничний.
Всі підозрілі випадки будуть перевірятися.
ЩЕ! Згідно до закону Про освіту, після 2017 року людину без педагогічної освіти в школу ви мали право прийняти на рік.
Далі вона має здобути освіту, чи звільнитися.
Якщо освіта була здобута після 2017 року, дані 100% мають бути в ЄДЕБО.
Порада. Не беріться за такі справи!
Якщо ви не зрозуміли в Україні війна.
Такі справи тягнуть за собою звільнення директора закладу освіти.
І не тому, що не захотів прийняти 30 учнів на змагання, а через зловживання службовим становищем.
Наголошую! Усі кого прийняли після 24 лютого 2022 року і після 2017 року, ТЦК просіває самим ретельним чином.
Треба педагогіки і психології, ТЦК буде шукати педагогіки і психології разом педагогічною практикою. В тому самому законі 2017 року пише, що в учителя, викладача ПТУ це повинно бути.
Це знову таки, кого приймали після 2017 року.

Hаписав: освітянка і керівник, Коментарів: 0, Новин: 0, 4 серпня 2023 17:50
В новині:
https://forum.osvita.ua/t/topic/16991/26

Я хочу поділитися цим посиланням на тільки з керівниками, але і педагогічними працівниками. Отут зібрано не такими скромними людьми як я, відповіді на запитання, як правильно довантажити учителя, щоб це відповідало юридичній і професійній стороні роботи.
Як приймати людей на посаду, що писати в трудовій книжці.
Чим керуватися при прийомі на роботу.
І багато іншого.
Стосовно закиду попереднього дописувача стосовно фальшивих дипломів.
Шановний пане. У 2019 році, всі хто мав на той час диплом і працював у закладі освіти пройшов перевірку на предмет працевлаштування з фальшивим дипломом.
Більше таких перевірок не проводилося.

Hаписав: Чернівчани, Коментарів: 0, Новин: 0, 4 серпня 2023 19:08
В новині:
Стосовно укриттів це дуже болюча тема.
Переважна більшість укриттів - це пристосовані укриття. І дійсно мішки з піском ударної хвилі не витримають.
Керівники повинні виходити з реальних обставин, а не брехати і заспокоювати.
Ми не знаємо , яка буде осінь, але треба виходити з того що цілком можливе дистанційне навчання. На деякий час, але можливо. Деякі з нас і не проти щоб взагалі було дистанційне навчання.
І велике прохання повністю переходити на електронні журнали.
Не буде світла сьогодні буде завтра.
З остраху ми навіть готові на асинхронне навчання, якщо будуть вимагати обставини.

Hаписав: Батьки, Коментарів: 0, Новин: 0, 4 серпня 2023 19:51
В новині:
Дистанційне навчання також може бути ефективним, якщо вчитися.
Асинхронне навчання менше ефективне, але на деякий час допускається як вихід з крайньої ситуації.
Ми теж хочемо щоб учні діти вчилися очно.
Але лишній раз переживати ніхто не хоче.
Ви подивіться в Інтернет скільки ракет було випущено по закладах освіти!
Ми так само закликаємо батьків проявити власну ініціативу.
Влада намагається усіма силами запустити школи 1 вересня. Але безпека укриття - це особливий момент. Не краса, а саме безпека.
Хочемо також звернути увагу на такий момент.
Минулого року справді багато разів дітей забирали на різні заходи.
Такі заходи треба щоб проводили у закладах освіти, які мають ПРУ.
Розумієте коли повітряна тривога, нас у першу чергу закликають пройти в укриття. І у містах як правило - це ПРУ.
Не у підвал, не у коридор.
Ви як батьки знаєте умови і можливості своєї школи. Але не тієї, яка у іншому кінці міста.
Батьки тієї іншої школи також знають, які можливості їх школи. Хтось переводить на домашнє навчання, хтось швидко приходить і забирає дітей до дому.
Кому там справа до чужих дітей!
Давайте перестанемо ставитися до слова "укриття" як слова, чи споруди яка має бути для галочки.
Маємо принаймні факт падіння безпілотника, який 100 відсотків летів на Буковину.

Hаписав: Гість гість, Коментарів: 0, Новин: 0, 4 серпня 2023 20:15
В новині:
Я не думаю, що росіяни запустять за 800 тис. доларів "Кинжал" по загальноосвітній школі.
З рештою ракет наше ППО не на 100%, але справляється. На сьогодні найбільша небезпека - це безпілотники. І це, як зауважили, велика небезпека.
Школу він не зруйнує, але шкоди завдасть.
Запасні виходи мають бути, вінкна бажано замурувати. Комунікації мають бути.
Тільки в такому випадку батьки можуть бути хоч в деякій мірі спокійні.

Hаписав: Батько, Коментарів: 0, Новин: 0, 4 серпня 2023 23:09
В новині:
А сук з вулиці ще не прийняли на посаду асистента вчителя? І по відстрочці їм за одно дали, щоб лизали п'яти керівникові. Вони попри люди правильно роблять що низавають батьків такими, як їх діти. Бо нормальні батьки на ніколи не погодяться на асистента, який не має елементарного- педосвіти.

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Син Володимир Вілков організував виставку картин батька


Не такий Трамп страшний, як його малюють. Блог Ярослава Волощука
Останній візит нашого президента до США приніс як багато здобутків так і чимало хвилювань.
На «Червоній руті» вперше прозвучав гімн України. Блог Надії Будної
35 років тому, 17-24 вересня 1989-го, в Чернівцях відбувся перший фестиваль "Червона рута"
ВІДЕО Переглянути все відео

Перевірку влаштували закладам громадського харчування та комунальним установам

Голосування за номінантів триває з 1 жовтня до 15 листопада!

Про роботу цієї молодої, активної і прогресивної команди фахівців, яка орієнтується лише на успішний результат для вас і вашого бізнесу, розповідають засновники мережі компаній Бюро перекладів і локалізації Lingvo Team Євгеній і Аліса ЄРЬОМІНИ.

Чоловіче здоров'я — важлива тема, яка часто залишається поза увагою, доки не з'являються серйозні симптоми. Захворювання передміхурової залози, такі як аденома простати та простатит, стають все більш поширеними з віком, викликаючи фізичний дискомфорт і психологічні труднощі. Але сьогодні, завдяки досягненням сучасної медицини, ці проблеми можна ефективно вирішувати без хірургічного втручання.

Якщо ви не задоволені системою опалення вдома — багато платите за газ чи електроенергію, а тепла не відчуваєте — це найперший і найвагоміший дзвіночок, аби замислитися над альтернативним джерелом обігріву.

Збираєтеся укласти договір страхування? Це важливе рішення, яке потребує ретельної підготовки. Маємо кілька простих та ефективних порад, які допоможуть вам краще зорієнтуватися у виборі страхових продуктів і послуг.