RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

* На правах реклами

ТОВ "Національна енергетична група" – це незалежна молода компанія, яка з 2020 року здійснює постачання електроенергії і природного газу на всій території України з центром обслуговування клієнтів у Чернівцях, а також активно бере участь у публічних закупівлях з електричної енергії. На сьогодні споживачами компанії є понад 100 юридичних осіб, серед яких значна частина – бюджетні організації.

Про нові умови, які компанія створює для своїх клієнтів, цінову політику та переваги компанії розповів директор ТОВ "Національна енергетична група" Борис Мирославович ПРОКОПЕЦЬ.Про умови для споживачів


– Незважаючи на воєнний стан в Україні, ми продовжуємо працювати на ринку електричної енергії, – ділиться Борис ПРОКОПЕЦЬ, – компанія успішно працює, старається запропонувати для споживача, враховуючи всю ситуацію, що є в державі, співпрацю на взаємовигідних умовах. Зокрема на сьогодні у нас діє спрощена процедура укладення договору.

По-перше, завдяки тому, що НКРЕКП прийняла багато нових нормативних документів, які значно спрощують процедуру укладення договору, тепер укласти угоду можна не тільки в документальній формі, а й в електронному вигляді на сайті постачальника.

По-друге, враховуючи те, що адміністратором комерційного обліку "Укренерго" запроваджено програмний комплекс обміну інформації між учасниками ринку "Датахаб", за яким наша Чернівецька область вже живе з 7 листопада 2022 р., тепер набагато спрощено процедуру зміни постачальника.

Тобто споживач, звернувшись до нас із наміром укласти договір на постачання електричної енергії, за бажання протягом трьох днів може змінити постачальника. При цьому всю процедуру повністю бере на себе постачальник.Про цінову політику


– На період воєнного стану з метою сталого функціонування ринку НКРЕКП запровадила так звані прайс-кепи – максимальні і мінімальні ціни, які було відмінено на одному з останніх засідань комісії 31 травня 2023р. – ділиться Борис Мирославович. – А вже 27 червня 2023 року Нацрегулятор ухвалив постанову, згідно з якою з 30 червня 2023 р. почали діяти нові граничні ціни на електроенергію для бізнесу. Для юридичних споживачів відбулося зростання від 30% до 80%, залежно від годин споживання. Загалом на ринку на добу наперед (РДН) і внутрішньодобовому ринку (ВДР) з 30 червня встановлено три рівні прайс-кепів для часових слотів протягом доби.

Крім того, з 1 липня на 5 копійок зріс тариф на передачу електроенергії для юридичних осіб, що однозначно тягне за собою зростання 1 кВт для кінцевого споживача.

Також підвищився тариф на розподіл електроенергії, в який закладено витрати на відновлення електричних підстанцій, зруйнованих російськими обстрілами.

Але, незважаючи на такі новини, і Нацрегулятор, і "Укренерго" як адміністратор комерційного обліку все-таки створюють необхідні умови для всіх учасників енергоринку. А це дає надію, що ми всі будемо зі світлом.

Для того, щоб ми і надалі мали світло, бажано споживачам відповідально ставитися до споживання електроенергії, особливо у пікові години, юридичним споживачам – планувати своє споживання, навіть якщо в них немає погодинного обліку, та своєчасно сплачувати за послуги.
А ми як постачальники стараємося у повній мірі забезпечити наших споживачів електроенергією, намагаємося закуповувати її у всіх сегментах ринку, щоби якомога здешевити. Але, на жаль, на сьогодні це зробити практично неможливо, тому що ми залежимо від ситуації на енергоринку.Про переваги


– Переваги компанії "Національна енергетична група" вже встигли оцінити наші споживачі, яких сьогодні налічується більше 100. І цінують нашу роботу, тому що ми входимо у фінансове становище клієнтів, не виступаємо ініціаторами відключень, а головне – не переводимо споживача на постачальника останньої надії, де ціни значно дорожчі, ніж на ринку електроенергії, – розповідає директор ТОВ "Національна енергетична група" Борис ПРОКОПЕЦЬ. – Також у цей непростий час виявилося, що наші клієнти повністю нам довіряють, адже жоден із наших споживачів під час зимових локдаунів не пішов від нас. Навпаки, від зими до сьогодні до послуг компанії звертаються все більше і більше бажаючих укласти угоду на постачання. Ми пропонуємо споживачеві прийнятну ціну, індивідуальний підхід до кожного, підтримуємо роботу енергоринку України і робимо все від нас залежне для спільної ПЕРЕМОГИ.

За детальною інформацією звертайтеся до Центру обслуговування споживачів за адресою:
м. Чернівці, вул. Буковинська, 33-А (корпус 2)
Т.: 067 333 62 28, 067 333 92 26
Сайт: nationalenergygroup.com.ua
e-mail:national_energo@ukr.net
Ліцензія на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (Постанова НКРЕКП №398 від 26.03.2019 року)
Ліцензія на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу (Постанова НКРЕКП №1178 від 23.07.2021 року)
Редактор: Марія Фернюк
31-07-2023, 19:00
Коментарів 9 Переглядів 7 412

Теги -
Hаписав: Вадим Карасьов, Коментарів: 0, Новин: 0, 1 серпня 2023 10:14
В новині:
Працівників Машзаводу більше турбує чи будуть вони з роботою, щоб можна було жити і сплачувати, в тому числі, і за комунальні послуги. Десятий місяць обласній владі то ії керівникові Руслану Запаранюку байдуже до долі одного з основних бюджетоутворюючих підприємств області.

Hаписав: Олена, Коментарів: 0, Новин: 0, 1 серпня 2023 10:43
В новині:
Для того щоб оплачувати рахунки за електроенергію необхідно отримувати заробітну плату, а якщо твоє підприємство ТОВ Машзавод вже 10 місяців зупинено через необгрунтовані санкції, то як це можна зробити? Нашу місцеву владу не цікавить за які кошти живуть працівники заводу вже 10 місяців?

Hаписав: Гість Леонід, Коментарів: 0, Новин: 0, 1 серпня 2023 10:56
В новині:
Десятий місяць підприємство не працює через безпідставні санкції. Працівники чернівецького машзаводу без зарплати. Владо! Допоможи!!!

Hаписав: Гість Аліна, Коментарів: 0, Новин: 0, 1 серпня 2023 10:59
В новині:
ТОВ Машзавод вже десятий місяць під необґрунтованими санкціями, працівники без роботи , а звідки люди мали б платити за комунальні послуги ? влада на чолі з очільником ОВА не сприяє у вирішенні проблеми , тільки обіцяє , завод доводять до банкрутства.

Hаписав: Злата, Коментарів: 0, Новин: 0, 1 серпня 2023 11:08
В новині:
Звичайно сплачувати вчасно за електроенергію потрібно, але коли є стабільність і люди мають роботу , а що робити працівникам ТОВ Машзавод який вже десятий місяць без роботи , чекають на зняття санкцій і вірять у справедливість, але хтось доводить завод до банкрутства, а влада тільки обіцянками годує .

Hаписав: Олена С., Коментарів: 0, Новин: 0, 1 серпня 2023 12:50
В новині:
А доля працівників Машзаводу, які цілими сім'ями залишились без засобів на існування, нікого , на жаль , не цікавить. Цікавить лише питання підняття цін та вчасної сплати, а потім дивуються чого люди виїжджають зпа кордон.

Hаписав: Гість Наталія, Коментарів: 0, Новин: 0, 1 серпня 2023 14:48
В новині:
Працівники ТОВ "Машзавод" вже 9,5 місяців як залишились без засобів для існування через те, що завод під необґрунтованими санкціями. А влада області нічого не робить для відновлення роботи підприємства. Хоча завод в цей час мав би працювати на повну потужність для відновлення енергетичної інфраструктури України, що дуже важливо в цей важкий час.

Hаписав: Поліна, Коментарів: 0, Новин: 0, 1 серпня 2023 14:55
В новині:
Коли нарешті керівник ОВА допоможе зняти незаконно накладені санкції з Машзаводу? Підприємство не працює, працівники без зарплати, залишились без засобів для існування. Як вони зможуть сплачувати за комунальні послуги взимку?

Hаписав: Каріна, Коментарів: 0, Новин: 0, 1 серпня 2023 15:05
В новині:
Машзавод міг би виготовляти обладнання для енергетичної системи. Але завод зупинений через необґрунтовано накладені санкції. Яку кількість бюджет недоотримав сплачених податків? Так чому йому не дають працювати? Хто і коли допоможе зняти санкції? Коли працівники заводу зможуть приступити до роботи?

• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

На бранчі присутні гості мали можливість дегустувати буковинські страви


«Велика проблема» - закінчуються сквери. Блог Ярослава Волощука
На Чернівці насувається "велика проблема" - закінчуються сквери.
«Коротка людська пам'ять…» Блог Надії Будної
Минуло 40 днів, як під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув мій племінник Богдан Мердак

Цей центр розвитку насамперед про сучасність і прогрес, де навчальний процес не є нудним, а захопливим, цікавим і пізнавальним. У стінах освітньої студії Bloom панує своя особлива атмосфера, у якій креативні й професійні викладачі знайдуть відповіді на всі запитання, які цікавлять маленьких дослідників.

Якщо ваша дитина любить малювати, нестандартно описує навколишній світ, цікавиться писанкарством чи іншим видом живопису, спішимо повідомити, що набір на новий навчальний рік у дитячу художню студію образотворчого мистецтва "Камея" ще триває. До речі, записатися на курс можуть не тільки школярі, а й студенти.

"Контінентал Фармерз Груп" розпочала викопування картоплі, під яку у 2023 році відвела понад 2,1 тис. га. Роботи стартували на Тернопільщині. Першими викопують ранні насіннєві й продовольчі сорти картоплі.

Досі думаєте, де можна знайти якісне й надійне обладнання такого типу не за всі гроші? Нагадаємо вам про відому на Буковині й за її межами компанію Jv-Kamin.

Із 1 червня тариф на електроенергію для населення становить 2.64 грн за кВт.
Голова Правління АТ "Чернівцігаз" Віктор Горда відзначив чемпіона та призерів Чемпіонату Світу грошовими преміями. 
• Теги