Уряд готується до того, що росіяни знову обстрілюватимуть об’єкти енергетики - Верещук

новини / Новини України / Війна з Росією
958
0


Влада України готується до того, що Росія знову почне обстрілювати об’єкти енергетичної інфраструктури.

Про це заявила віцепрем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в ефірі телемарафону "Єдині новини", передає Суспільне.



"Ми не прогнозуємо великої міграції (з України - ред.) цієї зими. Але ми точно готуємося до того, що противник може обстрілювати наші об’єкти енергетичної інфраструктури, цивільні об’єкти. Отже, ми розуміємо, що буде робити уряд", - сказала вона

Верещук уточнила, що це питання обговорювалося на засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України, який відбувся в Івано-Франківську: "Сьогодні ми обговорювали деталі з місцевим самоврядуванням, регіональними владами - чим потрібно ще допомогти, аби цей опалювальний сезон пройти без збоїв".

За словами урядовиці, у західних областях України розгорнуто інфраструктуру, яка зможе прийняти переселенців у разі такої потреби.

"Є розгорнута інфраструктура. Ми говоримо про понад 20 тисяч місць… це і Закарпаття, і Івано-Франківщина, і Львівщина, і Тернопільщина. Але сьогодні ставили питання також про укриття: кількість і якість таких укриттів. Обговорювали в контексті державно-будівельних норм зміни до документів, які вимагаються так, щоб зарахувати той чи інший об’єкт до укриттів цивільного захисту. А також підготовці до офлайн занять у школі", - розповіла віцепрем'єр.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Купили будинок за 3000 доларів: дизайнерка з Сум переїхала у село на Буковині і веде блог
9 258
У ЄС запустять новий зручний для українців поїзд: яка ціна квитків і карта руху
7 922
У прокуратурі розповіли, які поранення отримали поліцейські під час стрілянини на Буковині
5 871
З'явилося фото чоловіка, який стріляв у поліцейських на Буковині
5 405
На Буковині невідомий стріляв у двох поліцейських: введено спецоперацію
4 320
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув 24-річний буковинець Микола Мельник
3 730
Школяр із Чернівців, який торік відмовився співати з росіянами, переміг на міжнародному фестивалі
3 714
«Відійшла ціла епоха»: померла багаторічна працівниця Чернівецького музею Марія Унгурян
3 590
Підтвердилася загибель зниклого безвісти захисника Віталія Шевчука з Буковини
3 570
Поліг на Луганщині у 2024 році: у Чернівцях попрощаються із захисником Романом Пономаренком
3 320