Три релігійні громади УПЦ МП подали до суду на Чернівецьку міську раду

новини / Новини Чернівців / гаряча тема / Публікації
5 025
0


Три релігійні громади УПЦ МП подали до суду на Чернівецьку міську раду.

Про це molbuk.ua повідомили у юридичному управлінні Чернівецької міської ради.

Відкриті провадження до Чернівецької міської ради у справах за позовом релігійної організації "Релігійна громада парафія на честь Святих Архангелів Михаїла і Гавриїла Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ с. Коровія Чернівецької області, релігійної організації "Чоловічий монастир Різдва Пресвятої Богородиці "Гореча" у місті Чернівці Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ" (вул. Троянівська), релігійної організації "Релігійна громада парафія на честь Вознесіння Господнього Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ" (вул. Руська, 235Г).

Представники церкви просять визнати протиправними та скасувати пункти рішення Чернівецької міської ради VIII скликання від 27 квітня 2023 р., у якому йдеться про припинення права постійного користування земельними ділянками релігійнім організаціям.

Судові засідання призначені на 27 липня та 1 серпня.

У Чернівецькій міській раді зазначають, що рішення про припинення права постійного користування земельними ділянками релігійнім організаціям прийняте у спосіб, що передбачене законом, а відтак правові підстави для його скасування відсутні.

Також зазначається, що Чернівецька міська територіальна громада є власником трьох спірних земельних ділянок та вправі здійснювати усі правомочності власника.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відомій співачці з Буковини зробили операцію: вона лікується вже два місяці
11 259
У центрі Чернівців запропонували збудувати великий готель: хто за цим стоїть
10 276
Вчителька з Чернівців дала ШІ оцінити твір учениці: що з цього вийшло
5 164
"Неньо" був легендою: у Чернівцях помер найстаріший працівник теплокомуненерго
3 943
У Чернівцях активіст, на авто якого впало дерево, виграв суд у зелентресту
2 494
У Відні жорстоко закатували 21-річного юнака: ЗМІ пишуть про причетність до вбивства буковинця
2 482
Чому хочуть скасувати безкоштовний заїзд: директор Калинівського ринку пояснив про зміни
2 378
Завтра Буковина попрощається із захисником Андрієм Боднарюком
2 211
У Чернівцях затримали правоохоронця, який заробляв на ухилянтах і ховався від слідства
1 902
У Чернівцях відкрили новий корпус експертно-криміналістичного центру
1 822