Депутата від «Слуги народу» помітили на Мальдівах: у фракції вже відреагували

новини / Новини України / Війна з Росією
1 330
0

Керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія ініціює питання негайного призупинення членства у фракції народного депутата від "СН", заступника голови Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрія Арістова, якого помітили на Мальдівах.

Про це Арахамія повідомив у Телеграмі.



“По ситуації з Арістовим. Ініціюю питання негайного призупинення членства у фракції. Запрошую всі документи по відрядженнях та перевіряємо всю інформацію. У разі підтвердження буду вимагати негайного виключення з комітету та складання депутатського мандату”, — заявив керівник фракції “Слуга народу”.

Як повідомлялося, агенція журналістських розслідувань “Слідство.Інфо” поінформувала, що народного депутата із парламентської фракції “Слуга народу”, заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрія Арістова в середині липня помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, що розташовується на приватному острові Ітхаафуші (Мальдіви).

Відповідну інформацію журналісти агенції дізналися з власних джерел. “Аби перевірити отриману інформацію, журналісти “Слідства.Інфо” зателефонували за номером мальдівського готелю, що вказаний на його сайті. Працівники курорту підтвердили, що Юрій Арістов справді був їхнім гостем, але уже виселився”, - йдеться в повідомленні.

Журналісти намагалися звернутися особисто до Арістова, однак він не відповів на дзвінок. Прессекретарка народного депутата Оксана Омельченко також не змогла відповісти на запитання журналістів, де зараз перебуває її керівник. Вона попросила надіслати журналістський запит. “Попри обіцянку відповісти на запит за кілька годин, і помічниця, і сам депутат проігнорували подальші спроби журналістів “Слідства.Інфо” отримати відповіді на надіслані питання. Зокрема, на яких засадах 48-річний депутат перетнув український кордон та чи робочою була його поїздка на Мальдіви”, - додається в повідомленні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Трагічна звістка з фронту: загинув захисник із Буковини Дмитро Костенюк
8 402
Українцям треба терміново замінити паспорти: які документи більше недійсні
6 306
На Буковині на щиті зустрінуть воїна Миколу Івануцу
5 215
«Українки – красиві й самодостатні!»: чернівчанка представила Україну на «Місіс Всесвіт»
4 124
«Багато разів прощався з життям»: освітянин-воїн із Буковини майже пів року пробув на позиціях у напівоточенні
3 865
ДТП у Чернівцях на важливому перехресті, рух ускладнений в усіх напрямках
3 425
Загубилася в лісі під час відпочинку: на Буковині рятувальники долучилися до пошуків жінки
3 023
Українцям готують нові соцвиплати: хто їх може отримати
2 754
Що краще - згрібати опале листя, залишати чи скошувати: рекомендації фахівців
2 378
Оновлять календар профілактичних щеплень: безкоштовно вакцинуватимуть від вірусу папіломи
2 377


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.